okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

"Балкон"

Як і обіцяли, залишаємо відгук. Дякую за балкон, тепер нам зима не страшна.))) Виміри зробили відмінно, встановили професійно. Та й взагалі спілкування з хлопцями було приємним. Радимо замовляти.
Світлана та Антон
 Дякую за приємний відгук.

"Вікна"

Усе супер. Порадували ціни та якість установки. Рекомендую.
Віталій
 Дякую.

"Усе сподобалося"

Прочитавши такі позитивні відгуки, вирішила замовити вікна саме у цієї фірми. І не пошкодувала. Хоча був один нюанс. Нам забули із заводу передати відливи. Ну, думаю, залишуся без відливів. Але хлопці-установники запропонували не доплатити 500 грн., щоб я спала спокійно. Через 2 дні відливи було встановлено. Так що дарма я нервувала. Дуже акуратно усе зробили. Рекомендую.
Анастасія
 Вибачте за незручність з відливами. Дякую за відгук.

"Чарівні броньовані двері!"

Хотіла поміняти вікно, але переглянувши їх броньовані двері, захотіла поміняти саме їх. Вибрала броньовані двері, що сподобалися по дизайну (зізнаюся, не найпростіші), зніяковіла сумою, але як виявилося, у них ціна дешевше, ніж на сайті виробнику. Шалена задоволена своїм вибором дверей і роботою установників.
Katrin
 Дякую за відгук.

"Засклили новобуд — задоволений усім!"

Як відомо, скління в новобудовах зараз залишає бажати кращого, тому довелося усе міняти власним коштом. З усіх варіантів віконних контор ця фірма мені дала найнижчу ціну. Весь комплект вікон у 5-камерному профілі КБЕ з енергозбереженням та аргоном обійшовся на 1000-2000 дешевше, ніж скрізь. Дякую за швидку та акуратну установку. Вирішив у них замовити натяжні стелі. Теж усе добре зробили. Раджу.
Микола
 Дякую за відгук. Звертайтесь ще.

"Французький балкон"

Давно хотіла зробити ремонт на балконі, але ніяк не могла визначитися, чого саме хочу. Розглядаючи чужі балкони, звернула увагу на балкони, зроблені повністю із пластикових вікон. Пізніше дізналася, що вони називаються французькими. І вирішила, що хочу саме таку. Продзвонила 10 фірм, але нижче за ціну, ніж у цієї фірми, не знайшла. Установники спочатку зварили каркас, а потім уже встановили балкон. Вийшло просто супер. Був невеликий нюанс – при транспортуванні лопнуло одне скло, але установники одразу доповіли начальству і через 3 дні мені усе змінили. Менеджер передзвонив, питав, чи усе сподобалося. Я залишилася шалено задоволена. Тепер мої сусіди теж подумують про такий балкон. З часом мінятимемо вікна і у мами, обов'язково звернемося до вас, сподіваємося на знижку.)))) Всім раджу цю фірму.
Христина
 Дякую за відгук.

"Усе чудово!"

Замовили із чоловіком у цій фірмі ламіновані вікна під дуб. Остаточна сума після виміру була навіть нижчою, ніж попередня за нашими розмірами. Ціни у них набагато нижчі за інші фірми. Менеджер терпляче відповідав на всі запитання, радив, де можна здешевити вікна, а де не треба. Чекали на обіцяні два тижні. Хлопці дуже акуратно і, що дивно, дуже швидко усе встановили. Дуже задоволена вікнами та спілкуванням з хлопцями. Потім передзвонилися та питали, чи все сподобалося. Задоволена всім та впевнено рекомендую цю фірму.
Світлана Олексіївна
 Світлана Олексіївна! Дякую за відгук.

"Вікна "

Замовляли у вас вікна, а згодом і лоджію, як завжди всі на висоті, якість та ціна як обіцяли
Анатолій
 Анатолій! Раді, що усе сподобалося. Звертайтеся ще постійним клієнтам додаткова знижка.

"Ремонт балкона"

Дякую В'ячеславу за швидке вирішення проблеми.
Вікторія
 Дякую. Раді, що усе прояснилося.

"Задоволений клієнт"

Навчена гірким досвідом заміни вікон, насилу знайшла фірму в якій і далі планую по можливості робити замову. Ціни найдемократичніші в Одесі (я перерила весь інет + приїжджали пару представників), тому ціни на п'ятерочку. Замірник приїхав, не змушуючи чекати, дуже швидко заміряв, зовсім не забираючи мого часу. При укладанні договору в офісі менеджер спокійно вислуховував усі мої побажання, давав поради та пропозиції. Через 2 тижні, привезли моє віконце (3,3 * 1,5). Двоє веселих хлопців, протягом години зняли старе трухляве і встановили біленьке, гарненьке. Також, після установки зібрали сміття і старе вікно. Коротше, без шуму та пилу моя лоджія перетворилася. Так-що обслуговування теж на міцну п'ятірку. Хлопці розумнички, сподіваюся, що так буде й надалі. Дякую.
Олена
 Дякую за відгук.

"Усе круто!"

Замовляв розмір висота 2,20, ширина 1,25 тел. 0671084767 Усе сподобалося!
Валентина
 Дякую за відгук. Раді, що вам сподобалося. Звертайтесь ще.

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти