okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

"Відгук"

Рекомендую — за якістю матеріалів питань немає. Робиться усе в строк. Працюють за договором що важливо. Заміри роблять чіткі. Якщо щось незрозуміло усе обговорюється, монтажники хлопці чіткі без суєти зробили усе реально за один день — рівно і красиво. Також є гарантії на матеріал та монтаж. Ціни доступні.
Сергій

"Рекомендую"

Доброго дня! Замовлення залишилося дуже задоволеним! Час реакції дуже швидкий. Зроблено кілька варіантів комплектації. Вибрав KBE 6 камер. Замовлення було виконано раніше за термін. Чудово виконано, був демонтаж старих та монтаж нових вікон! Я задоволений! Задоволена дитина! Звертатимуся ще до Вас!
Ігор

Здрастуйте! Дякуємо за ваш відгук.

"Відгук"

Зверталася з приводу ремонту балконних дверей — кілька років взагалі не зачинялася. Майстер Миколай приїхав у день звернення. Усе зробив швидко та якісно. Дякую.
Анжела

Спасибі велике за відгук.

"Гарні вікна"

Хочу подякувати фірмі "Основа" за вікна. Усе встановили вчасно, акуратно. Сподобалося, що у квартирі одразу стало тепліше і менше чути шум із дороги. Рекомендуватиму вас знайомим.
Христина

Дякуємо за відгук. Нам Ваш відгук дуже важливий.

"Поставив вікна від цього заводу"

Не перший раз замовляю вікна у хлопців, якістю виконаних робіт завжди дуже задоволений. Їхали віконця довше минулого разу, але мені сказали що зараз сезон. Ціна у них нижче ніж в інших, прораховував пару фірм за порадою друзів. Менеджеру Олександру велике привітання від Сергія з Дальника.
Сергій

Дякую за відгук! Привіт передамо))

"Нові віконця в старенькому будиночку"

Надійні та професійні співробітники компанії. Особливу увагу варто приділити сервісу клієнта, компанія дуже ретельно підходить до питань клієнта. Чекав на гори сміття та торнадо пилу від демонтажу старих вікон із давніх стін. Але два хлопці усе зробили вкрай акуратно та дуже швидко. Усе супер!
Валерій

Дякую за відгук, звертайтесь!

"Відгук"

І я напишу свій відгук з подякою, хоч і замовляв у вас перший раз, тепер я ваш постійний клієнт:)
Женя

Дякую за відгук!

"Відгук Олена"

Дуже відповідальні хлопці, замовляємо у них уже не перший рік, завжди розкажуть, покажуть, порадять як краще та як дешевше. Скільки зверталися – один позитив, також наші знайомі хвалили їх. Раніше написати відгук ніяк не доходили руки, окремо дякую Олександру. Успіхів вам у всьому і дякую.
Олена

"Французький балкон"

Подяка за французький балкон. Відповідальна фірма, гарний монтаж, низькі ціни, гідна якість конструкцій. Замовлятиму і далі, рекомендую іншим.
Анатолій

Дякую, що залишили відгук. Звертайтесь.

"Вікна"

Замовляла вікна, менеджер усе пояснив, підказав, як краще зробити, що додати і що прибрати. Загалом задоволена результатом. Усе прийшло вчасно. Встановили швидко.
Тетяна

Дякую за відгук. Звертайтесь.

"Я радий!"

Відмінний сайт для замови вікон. Швидкий замір, гарні ціни.
Дмитрій Арештов

Дякую за відгук. Звертайтеся ще.

"Встановлення 2 вікон."

Замовляла перед новим роком. Усе зробили швидко та акуратно. У квартирі стало помітно тепліше, шум із вулиці також особливо не відчувається. Залишилась задоволена.
Світлана

Ми раді, що Ви залишилися задоволеними. Звертайтеся ще.

"вул. Добровольського"

Замовив вікна, дуже корисні поради Юри за місцем, адекватні ціни, все за термінами і дуже швидко та професійно встановили!!! Рекомендую!
Вадим

Дякую за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені.

"Подяка"

Дякую великий за хороших фахівців! Дуже гарний сервіс! Справді всі майстри своєї справи! Усі професіонали! Дуже швидко та якісно встановили вікна! Особлива подяка Юрі, який робив виміри та був уважний! І бригаді Дениса та Вадима! Рекомендую!
Тетяна

Дякую, що залишили відгук. Чекаємо на нові замову.

"Вікна для квартири."

Доброго дня! Хочу сказати спасибі за нові вікна. Стало набагато тепліше, ніде не простягається. Це єдина фірма, де менеджер терпляче витримав усі мої питання і рази 4 усе перераховував. Дуже добрі установники. Я хоч і не дуже розумію в цьому, але установкою задоволена.))) Як вибачення за свою прискіпливість залишаю позитивний відгук. Рекомендую. У вас справді дешевше, ніж у всіх.
Ольга

Дякую за відгук. Раді, що догодили Вам. Повертайтеся з новими замовами.

"Балкон француз і броньовані двері"

Замовив у цій фірмі балкон та двері. Усе прийшло вчасно, встановили досить швидко, залишився задоволеним якістю. Але від початку підкупила ціна. Раджу.
Олег

Дякую за відгук та рекомендацію.

"Всім задоволений"

Замовив вікна у цій фірмі. Встановили дуже швидко, вікна хороші, німецькі, фурнітура теж німецька. Усе добре відкривається, не прозирає. Залишився задоволений.
Сергій

Дякую за відгук. Звертайтесь.

"Задоволений"

Обдзвонив 4 фірми, перші за списком. Замовив тут, бо сподобалася ціна та терпляче ставлення менеджера, який усе розповів. Вікна отримав гарні, встановили їх також добре. Раджу.
Сергій

Дякую за відгук.

"Вікна"

Відповідальна фірма, вікна привезли вчасно. Усе встановили вчасно. Залишився задоволений.
Ігор

Дякую за відгук. Звертайтесь.

"Засклення новобудови"

Дякую за заміну вікон. Ми одразу відчули різницю між вашими вікнами та вікнами від будівельника. Дуже задоволені. Окреме спасибі за знижку.
Олена
 Дякую. Звертайтесь ще.

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти