okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Купити підвіконня Данке Одеса

Цікавлять ціни на підвіконня Данке в Одесі — телефонуйте за вказаними телефонами або пишіть в онлайн-чат. Висока заводська якість. Ми пропонуємо найнижчі ціни в Одесі.

Вікна металопластикові

Підвіконня Данке ціна в Одесі

Підвіконня Danke — інноваційний продукт з високими споживчими характеристиками, який був створений унаслідок наукової співпраці та спільної роботи українських та європейських професіоналів. Оригінальна запатентована конструкція підвіконної дошки розроблена за участю фахівців із Німеччини. Вертикальні та похилі ребра, що чергуються, підвищують стійкість до деформації при впливі як на вигин, так і на стиск. Створювати ідеально гладку дошку дозволяє відпрацьована технологія виробництва.

Само покриття — унікальний акриловий ламінат ELESGO HS GLANZ, інновація німецької компанії DTS Systemoberflaechen GmbH. Використовувані у складі поліакрилати не містять ні розчинників, ні формальдегіду. З погляду екологічності та енергоекономності виробництва технологія DTS не має собі рівних.

Структура підвіконня Данке

Структура матеріалу ELESGO HS GLANZ схожа на багатошаровий пиріг. В його основі просочений смолами папір. На різних стадіях виробництва під впливом електронно-променевого пучка шари спресовуються один з одним і твердіють. Так створюється закрита структура поверхні. Вона вирізняється чудовою стійкістю до високих температур (наприклад, до попелу сигарети, що горить), до вологи та хімікатів. Затверділий поліакрилат не чутливий до світла та сонячних променів.

Крім того, завдяки використанню поліакрилатів можлива передача найдрібніших кольорових нюансів декорів. Додаткова перевага — тактильні відчуття. Мала теплопровідність поліакрилатів роблять поверхні ELESGO теплими та приємно бархатистими на дотик.

Колірна гама підвіконь Данке

Колірна гама підвіконь Danke Одеса

Підвіконня Danke Standard в Одесі

Білий матовий Standard

Данке Стандард Білий Одеса

Оманлива простота білого кольору приховує необмежені можливості оформлення простору. Універсальний декор білого матового підвіконня Danke Standard гармонійно поєднується з будь-яким профілем, наповнює інтер'єр легкістю та одночасно підкреслює його насиченість кольору.

Золотий дуб Standard

Підвіконня Данке Стандард золотий дуб Одеса

Дерево привносить до будинку розслаблююче тепло та настрій літа. Підвіконня Danke Standard кольору золотий дуб втілює природність фарб та шляхетність натурального матеріалу, чудово підходить під ламіновані та дерев'яні віконні вироби, надає закінченого вигляду сучасним металопластиковим конструкціям.

Мармур Standard

Підвіконня Данке Стандард мармур Одеса

Ніжний і благородний декор підвіконь Данке під мармур невибагливий у поєднаннях кольорів. Це абсолютне відбиття краси та естетики надзвичайних забарвлень природного каменю, яке стане окрасою будь-якої металопластикової віконної конструкції на довгі-довгі роки.

Підвіконня Danke Comfort в Одесі

Новинкою виробників підвіконь Danke стала серія Comfort за доступнішою ціною для кінцевого споживача. Розкладка кольорів є у нашому офісі.

Детальну інформацію про підвіконня Danke та їх ціну в Одесі на поточний момент дізнавайтесь у наших менеджерів.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Профіль Imperial 3 камери

Вікна Osnova Design 4 камери

Профіль Osnova Premium 5 камер

Профіль

Фурнітура Winkhaus

Склопакети

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти