okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Як вибрати найкращі пластикові вікна в Одесі?

Низькі ціни

Найнижчі ціни в Одесі!

Ціни на пластикові вікна

Цікавить ціна металопластикових вікон за індивідуальними розмірами — просто зателефонуйте нам.

Прийнявши рішення поміняти старі вікна на нові металопластикові, Ви станете перед вибором, якому профілю та фурнітурі віддати перевагу, яку кількість стулок і який тип відкривання вибрати, де і за якою ціною придбати пластикові вікна, замовляти підвіконня, москітну сітку, відливи та інші комплектувальні елементи в Одесі.

Сайт компанії "Основа" допоможе прийняти правильне рішення — ви зможете отримати повну корисну інформацію. Також є можливість проконсультуватися з приводу питань і отримати кваліфіковану пораду при виборі того чи іншого пластикового виробу. До того ж зробивши вдома попередні заміри самостійно і зателефонувавши за вказаними номерами, зможете дізнатися приблизну ціну за бажану замову. Якщо ціна влаштує, у будь-який зручний для замовника час кваліфіковані співробітники здійснять точні виміри.

Металопластикові конструкції, пропоновані фірмою "Основа", будуть виготовлені на українському заводі «Основа» (м. Херсон) на професійному заводському обладнанні, після пройдуть перевірку якості, будуть доставлені до Одеси та в найкоротший час встановлені нашими фахівцями. Монтаж буде проведено якісно, акуратно та швидко. Пластикові вікна та двері виготовляються з сертифікованих німецьких профілів КВЕ (3-, 6-камерний), Kommerling і німецької фурнітури Winkhaus. Вони якісні, довговічні, екологічно чисті та естетичні. Можливе виготовлення пластикових конструкцій з якісних українських профілів Osnova (4-, 5-камерний) або Імперіал (3-камерний).

Фірма "Основа" надає найнижчі ціни в Одесі на пластикові конструкції.

Як зробити правильний вибір у такому розмаїтті металопластикових виробів? Розглянемо детально.

Вибір кількості стулок

Кількість стулок

При замовленні металопластикових вікон важливо правильно розділити їх на частини. За кількістю стулок віконні конструкції поділяються на одностулкові, двостулкові, тристулкові та багатостулкові. Зазвичай багатостулкові являють собою кілька двостулкових, з'єднаних певним з'єднувачем. При поділі на стулки потрібно враховувати ширину та висоту віконного отвору. Є певні технічні обмеження, які враховують максимально можливе навантаження на фурнітуру, тому при замовленні віконних конструкцій не забудьте проконсультуватися з майстром. Якщо ширина стулки не буде відповідати нормам, через надмірне навантаження вона може провиснути, що призведе до частих регулювань та ремонту фурнітури. Досвідчені та кваліфіковані фахівці з монтажу допоможуть ухвалити правильне рішення.

Вибір типу відкривання фурнітури

Тип відкривання стулокРозсувні стулки

При виборі пластикових виробів зверніть особливу увагу на тип відкривання віконних конструкцій. За способом відкриття металопластикові вікна поділяються на:

Розглянемо докладніше.

Глухі металопластикові вікна. У таких пластикових конструкціях не передбачається відкриття стулок. Глухе пластикове вікно найнадійніше і коштує набагато дешевше, ніж інші варіанти. Але в будинках застосовується дуже рідко, оскільки глухе вікно неможливо помити з вулиці (виняток — якщо розташоване на першому поверсі). Глухі конструкції можуть встановлюватися на бічних стінах балкона, у під'їздах або приватних будинках як джерело природного світла на терасі, коридорі.

Відкидні системи. Коли металопластиковий виріб обладнано такою фурнітурою, то можливе лише вертикальне відкриття — положення провітрювання. Звичайне відкривання відкидної стулки недоступне. Як у разі з глухим пластиковим вікном, відкидна система не дає достатнього доступу до зовнішнього боку віконної конструкції, що суттєво ускладнює миття вікна. Відкидне вікно встановлюють у тих місцях, де повне відкриття не можна здійснити або якщо планування будинку не дає достатнього місця. На відміну від глухого вікна, цей тип відкривання дозволяє отримати доступ до свіжого повітря.

Поворотні металопластикові вікна. Поворотна система відкривається традиційним чином (як двері). Такий варіант дозволяє отримати повноцінний доступ до зовнішньої сторони пластикового виробу, сусідніх стулок (якщо вони глухі). При використанні поворотної фурнітури за металопластиковим вікном дуже зручно та просто доглядати. Єдиний недолік — необхідність вільного простору, який дозволить відкривати стулки (квіти на підвіконня не поставите, заважатимуть відкриванню стулки). Поворотні металопластикові вікна можна встановити практично у будь-якому приміщенні Одеси.

Поворотно-відкидні конструкції. Такий вид відкривання найпоширений і найпопулярніший. Поворотно-відкидна система дозволяє відкривати віконний виріб у традиційному варіанті, залишати у положенні провітрювання. Поворотно-відкидні металопластикові вікна використовують практично скрізь в Одесі.

Розсувна система. Розсувна фурнітура відкриття металопластикових вікон з'явилася порівняно недавно. Така система дозволить повністю відкривати вікна навіть у найвужчих приміщеннях. Найчастіше розсувна система використовується на балконах, лоджіях. Якість металопластикових вікон із такою фурнітурою нічим не відрізняється від звичайної системи відкриття. Розсувні пластикові вікна герметичні, не пропускають холодне повітря всередину приміщення, як решта металопластикових вікон. Недолік такої фурнітури — ціна: розсувні віконні конструкції будуть найдорожчими в Одесі.

Вибір профілю та кількості камер у профілі

Кількість камер у профілі

Спробуємо визначитися з пластиковим профілем та кількістю камер.

Перша, найважливіша характеристика металопластикових профільних систем – кількість камер. Камери — той елемент, який забезпечує належний рівень ізоляції довкілля від внутрішнього середовища приміщення. Заведено вважати, що чим вища камерність профільної системи, тим вища якість.

Стандартний та оптимальний варіант для міста Одеси — профіль із трьох камер, де кожна камера здійснює свою функцію. Зрештою трикамерне пластикове вікно забезпечить захист від конденсату, надійний ступінь збереження тепла та прошарок повітря між камерами, додаткову фіксацію між пластиковими боковинами металевого каркаса. Три камери доречно встановлювати в профільних системах шириною 60 мм.

Існують ще профілі з п'ятьма, шістьма камерами. Пластикові вікна, виготовлені з 5-, 6-камерного профілю, характеризуються збільшеною профільною шириною, коштують дорожче, але забезпечують кращу тепло-, звукоізоляцію.

Для житлових будинків в Одесі з помірним кліматом без морозів нижче 20° достатнім вважається трикамерний тип профілю. Цей варіант пластикових вікон забезпечить необхідні параметри мікроклімату у житловому приміщенні. Для покращення теплоізоляції рекомендуємо задуматися про встановлення 5-камерних вікон.

Вибір склопакетів в Одесі

Склопакети

При виборі пластикових вікон в Одесі слід приділити особливу увагу склопакетам, які встановлюються у металопластикові вікна. Стандартним вважається однокамерний склопакет — з двома склами та однією проміжною повітряною камерою. Такий варіант є оптимальним, але не найкращим. Якщо будинок або квартира знаходяться в шумному районі Одеси й в пріоритеті високий рівень шумоізоляції, варто задуматися про встановлення двокамерного склопакета (складається з трьох стекол і двох повітряних камер між ними). Для підвищення рівня теплоізоляції вибирайте одно- або двокамерні склопакети з енергозберігаючими стеклами та аргоном, який заповнює повітряні камери. Детальнішу інформацію про склопакети можна отримати на сторінці склопакетів.

Додаткові елементи фурнітури

Залишилося визначитися у фурнітурі для металопластикових вікон. Маючи можливість вибору між виробниками фурнітури (є бюджетні варіанти фурнітури, є дорожчі), можна підібрати і додаткові елементи, які суттєво вплинуть на комфорт, функційність пластикового вікна.

Основні додаткові елементи фурнітури:

Радимо задуматися про додаткові елементи заздалегідь: додавання додаткових функцій на встановлені вікна суттєво підвищить їхню вартість.

Вибір комплектувальних елементів

Останній момент – вибір комплектувальних елементів для пластикових вікон. До комплектуючих належать такі позиції:

На вибір пропонуємо звичайні пластикові підвіконня (білий колір/ламіновані) та підвіконня Данке у різних колірних варіаціях. В офісі фірми є необхідні зразки підвіконь.

Ось основні нюанси, на які варто звернути увагу при виборі металопластикових вікон в Одесі. Сподіваємося, вищенаведена інформація була корисною.

Металопластикові вікна для дитячої кімнати

Рейтинг: 4.5 (2 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти