okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові вікна для дитячої кімнати

У нас найнижчі ціни на металопластикові вікна в Одесі

Щоб забезпечити правильний розвиток і зростання дитини, важливо створити та постійно підтримувати сприятливий мікроклімат у дитячій кімнаті, де вона більшу частину свого часу перебуватиме, спатиме, буде займатися та грати.

Важливими характеристиками для дитячої кімнати є такі:

Задумавшись про заміну старих дерев'яних рам на нові пластикові вікна, люди насамперед починають скліти саме дитячу кімнату. У цій статті ми розповімо вам, як визначитися у виборі та зрозуміти, які саме якості мають мати металопластикові вікна для дитячої, щоб забезпечити вашим дітям необхідні умови для життя.

Основні вимоги до пластикових вікон для дитячої

Теплозбереження. Одними з найважливіших вимог до металопластикових вікон для дитячої є високі показники теплоізоляції, герметичність конструкції та як наслідок відсутність продування та протягів. Наша компанія рекомендує використовувати для скління дитячої 5-камерний профіль (KBE, Osnova Premium, Kommerling), склопакети з енергозбереженням та наповненням аргоном, які підвищують теплоізоляційні властивості та мінімізують тепловтрати, внаслідок чого тепло від опалювальних приладів не виходить на вулицю, а навпаки відбивається назад у кімнату.

Якщо ваш бюджет не обмежений, вибирайте двокамерні склопакети, що складаються з трьох стекол, — вони забезпечать відмінну теплоізоляцію. Вимоги до склопакетів – висока якість, відсутність дефектів на поверхні скла, не спотворене зображення. Важливий нюанс: якщо вікна в дитячій спрямовані на південь і сонце безперервно освітлює дитячу кімнату, то необхідно задуматися про встановлення мультифункційних (сонцезахисних) склопакетів, оскільки задушне повітря і перегрів несприятливо впливають на незміцнілий дитячий організм.

Безпека. Це дуже важлива вимога до металопластикових вікон, оскільки, на жаль, випадки випадання дітей із вікна досить поширені. Саме тому оснащення безпеки дитини – основне завдання її батьків.

Наразі ми можемо запропонувати кілька варіантів розв'язання цієї проблеми. Щоб захистити пластикові вікна від небажаного відкривання дітьми, можна встановити ручку «антидитина», яка функціонуватиме лише за наявності ключа. Ручки з кнопкою та ключем – це комбінований варіант. Є можливість встановити дитячий замок — блокатор відкриття віконної стулки, який не дозволяє відкрити стулку, а лише допускає відкидання на провітрювання. До того ж існують спеціальні розетки-заглушки зі знімною ручкою та обмежувачі відкривання вікна з тросиком.

Існує небезпека розбивання склопакета дитиною, тому радимо укомплектувати віконну конструкцію для дитячої ударостійким склом, яке характеризується підвищеним рівнем міцності. Спеціальна полімерна плівка утримає уламки й не дозволить їм розлетітися під час розбивання склопакета.

Екологічність. Усі батьки стурбовані питанням безпеки для здоров'я та екологічності матеріалів, що оточують його дитину. Наша компанія використовує екологічно чистий пластиковий профіль з позначкою «greenline» без додавання свинцю, тому такі металопластикові вікна абсолютно безпечні для ваших дітей.

Провітрювання. Свіже повітря дуже важливе для здоров'я дитини та її хорошого самопочуття. Замовивши скління сучасними металопластиковими вікнами, Ви завжди зможете добре провітрити Вашу дитину. Взимку багато батьків не ризикують відчиняти вікна на провітрювання, побоюючись за те, щоб не охолодити кімнату. У цьому разі рекомендуємо встановлювати у віконну фурнітуру мікропровітрювання. У цьому режимі відкривання металопластикове вікно відкриється лише на пару мм і провітрювання здійснюватиметься завдяки маленькій щілині: кімната не зможе охолонути, але свіже повітря вільно надходитиме.

Функційність. Комплектуючі для пластикового вікна створять у дитячій вашої дитини додатковий комфорт. Обов'язковою у дитячій кімнаті є наявність москітної сітки: у теплу пору року вона захистить Вашого малюка від укусів настирливих комах. До того ж для обробки укосів радимо використовувати пластикові укоси на вікна — вони довговічні та не вимагають великих зусиль при установці та догляді. А сучасні ролети та жалюзі захистять дитячу кімнату від надлишку сонячного світла, дозволять правильно відрегулювати потік світла.

Зовнішній вигляд. Металопластикові вікна завжди виглядають привабливо — поверхня пластикового профілю однорідна і гладка, легко миється. Якщо ж Ви хочете порадувати Вашого малюка яскравими кольорами, то є можливість ламінування металопластикових вікон, яка дозволить вибрати для дитячої кімнати пластиковий профіль будь-якого відтінку.

Пластикові вікна створять сприятливий мікроклімат у дитячій кімнаті Вашого малюка.

Наша компанія допоможе Вам вибрати найкращі металопластикові вікна для дитячої кімнати. Ми маємо найнижчі ціни в Одесі на всі види пластикових конструкцій.

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти