okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Ціни на пластикові вікна та двері в Одесі

Через постійне коливання цін, ціну уточнюйте у менеджера!

Колірна гама пластикових вікон

Поспішайте зробити замову. Найнижчі ціни на всі види конструкцій в Одесі!

Дізнатися ціну на металопластикові вікна

Замовити металопластикове вікно

(048) 772-65-57

(096) 311-52-78

(066) 441-25-05

Ціна металопластикових вікон в Одесі за Вашими розмірами

Як відомо, металопластикові вікна, двері, балкони та інші пластикові вироби бувають різних розмірів, можуть мати різну кількість стулок, виготовлятися з різних профілів з використанням різноманітної фурнітури, тому їх вартість може змінюватись в залежності від зміни однієї з названих характеристик. Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами, потрібно лише зателефонувати нам і дати приблизні розміри бажаного пластикового виробу. Після цього робиться точний замір конструкції нашими майстрами.

Надаємо весь комплекс послуг по місту Одесі — замір віконних прорізів, розрахунок вартості замови, доставлення, монтаж, демонтаж.

Пластикові вікна вартість. Заводська якість!

Пам'ятайте, що будь-який високоякісний товар не може коштувати дуже дешево. Здебільшого штучно занижують ціни на бракований, неякісний товар чи товар, виготовлений без дотримання всіх технологій.

Заощадивши на склопакетах та профілі, Ви можете отримати металопластикові вікна, які влітку пропускатимуть спеку, пісок та пил, а взимку продуватимуться внаслідок поганої герметизації. Дешеві пластикові вікна з неякісного профілю можуть мати невисоку шумоізоляцію, пропускаючи у Вашу квартиру вуличний шум, який заважатиме як праці, так і відпочинку.

Якщо профіль ПВХ виготовлений з матеріалів поганої якості, то дуже скоро білий колір Ваших нових металопластикових вікон і дверей виявиться бежевим або навіть жовтим. Якщо Ви зіткнулися з деформацією віконного профілю, складнощами при відкриванні та закриванні пластикових вікон, то причиною є погана робота дешевої фурнітури.

Усього цього можна уникнути, якщо не заощаджувати на якості металопластикових вікон. Тому звертайтесь до фірми, яка вже зарекомендувала себе на ринку пластикових вікон в Одесі. Фірма повинна продавати якісні металопластикові вікна заводської якості, надавати послуги із заміру та монтажу пластикових вікон, забезпечувати їх гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наша компанія пропонує відмінні металопластикові конструкції, виготовлені на найбільшому заводі з виготовлення пластикових виробів на півдні України "Основа". Ціни на вікна найнижчі у місті Одесі.

Металопластикові вікна від фірми "Osnova"

Замовити пластикові вікна "Osnova"

Наш вибір — пластикові вікна

Словник термінів

Питання — відповідь

Цікаві статті

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти