okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Часті питання, що стосуються металопластикових вікон

Як довго служать пластикові вікна?

Термін служби пластикових вікон в Одесі становить зазвичай 40-60 років. Але протягом цього часу Вам доведеться подбати про те, щоб кілька разів замінити ущільнювачі (3 5) і, якщо це потрібно, один раз замінити деякі деталі фурнітури.

Білий профіль жовтіє з часом?

Чистий ПВХ (полівінілхлорид) під впливом тепла та ультрафіолетових випромінювань дійсно жовтіє, саме тому до складу сучасного пластикового профілю входять певні стабілізатори та модифікатори, які захищають профіль від негативного впливу та дозволяють зберегти білизну профілю протягом усього часу служби.

Чи правда, що пластиковий профіль небезпечний для здоров'я?

Спочатку пластиковий профіль містив свинець, який під дією сонця виділявся та був шкідливий для здоров'я людей. Але згодом було розроблено новий склад пластикового профілю на основі полівінілхлориду (ПВХ), який використовується навіть для виготовлення медичних ємностей. ПВХ профіль має міжнародні сертифікати якості та відповідні гігієнічні сертифікати, що підтверджують його безпеку.

Які вікна краще: дерев'яні, пластикові чи алюмінієві?

Кожен із вищеперелічених матеріалів характеризується набором переваг та недоліків. Дерев'яні вікна відмінно зберігають тепло, мають чудовий зовнішній вигляд, але, як відомо, потребують постійного догляду. Алюмінієвий профіль має найнижчі показники теплоізоляції, але він міцний, довговічний і відмінно виглядає. Пластиковий профіль характеризується лише позитивними якостями це: відмінна звуко- та теплоізоляція, довговічність, міцність, естетичний вигляд та простота у догляді.

Якої товщини має бути склопакет?

Доброї, надійної теплоізоляції можна досягти не тільки товщиною склопакета, але й видом і кількістю скла в ньому. Теплоізоляційні властивості залежать також і від типу заповнення камер між склом. Якщо Ваша квартира знаходиться у дворі та шум вулиці незначний, то однокамерний склопакет, що складається з двох стекол, Вам ідеально підійде. Ну а якщо ж вікна Вашої кімнати виходять на шумну і заповнену машинами вулицю, то знизити шум допоможе вікно з двокамерним склопакетом, що складається з 3 стекол, або однокамерним з енергозберігаючим склом.

Як доглядати пластикові вікна?

Варто уникати деформації пластикового профілю твердими предметами та не допускати нагрівання склопакета більш як 70-80°С. У жодному разі не можна мити пластикові вікна з використанням абразивних матеріалів, розчинників та кислот. Щоб позбутися забруднень на пластиковому профілі, підійде будь-який рідкий мийний засіб, що не містить вищезгаданих компонентів.

Чи забезпечують Ваші металопластикові вікна тишу?

Наші металопластикові вікна характеризуються високим ступенем звукоізоляції. Максимальний рівень шуму, що доноситься з вулиці, складе 40-45 дБ, що порівняно з шумом комп'ютера або шелестом листя дерев. Якщо Ваші вікна виходять на шумну проїжджу частину, то для покращення шумоізоляційних характеристик вікна варто замовити пластикові вікна з двокамерним склопакетом, що складається з 3 стекол.

Як дізнатися ціну пластикового вікна?

Для того, щоб правильно розрахувати вартість пластикового вікна, Вам необхідно дізнатися його розміри. Для цього виміряйте висоту та ширину віконного отвору, в який Ви збираєтесь встановити нове пластикове вікно. Визначтеся з тим, на скільки частин буде поділено Ваше вікно і де будуть стулки (стулки можуть бути як поворотні, так і поворотно-відкидні) і чи будуть на них москітні сітки. Далі необхідно виміряти глибину підвіконня та відливу. Тепер, коли у Вас на руках є всі розміри та приблизне креслення майбутнього вікна, Вам залишається вирішити, з якого профілю Ви хочете вікно — економ- або преміум-класу. Якщо Ви з усім визначилися, залишається зателефонувати або написати нам і дізнатися про приблизну ціну.

У які терміни буде встановлено пластикове вікно?

Від моменту замови до встановлення пластикового вікна в основному проходить не більше семи робочих днів, стільки часу потрібно для виготовлення пластикового вікна та його доставки замовнику. Після доставки бригада монтажників встановить ваше нове пластикове вікно. Процес монтажу займає від двох годин до одного дня в залежності від складності та об'єму установки.

Чи надається гарантія на пластикові вікна?

Ми надаємо п'ять років гарантії на монтажні роботи за умови виконання установки нашими фахівцями. Гарантія на пластиковий профіль KBE надається заводом-виробником і становить 40 років.

Чи правда, що пластикові вікна небезпечні для здоров'я?

Полівінілхлорид (ПВХ) виготовляють із хлориду натрію. Це наукова назва звичайної кухонної солі. Додаткові інгредієнтами при виготовленні ПВХ нафти та газу. Шляхом крекінгу їх отримують газоподібний етилен. Внаслідок певних реакцій утворюється полівінілхлорид (ПВХ) — стійка сполука, абсолютно нешкідлива для здоров'я людини. Саме з ПВХ виготовляють пробірки для зберігання плазми та донорської крові, одноразові шприци... Безпека профілів КВЕ до того ж підтверджена німецькими та українськими сертифікатами якості.

Що таке металопластиковий профіль?

Металопластиковий (або пластиковий) профіль це сучасна заміна дереву. Усередині пластикової форми знаходяться металевий каркас, який надає жорсткості системі. Там же розташовані ущільнення, водовідвідні канали та фільтри.

Як фурнітура впливає на вартість замову?

Фурнітура це ті деталі вікна, які не входять до конструкції пластикового профілю, петлі, замки, ручки. Вартість фурнітури становить приблизно 15-20% від загальної вартості готового вікна. Наша фірма пропонує два види фурнітури німецьку фірму Winkhaus та турецьку фірми Vorne.

Чи можна замовити вікна, що відкриваються у різних площинах?

Звичайно, можливо. Сучасна фурнітура дозволяє вибрати необхідну систему відкриття вікон. Основні способи відкриття це: глухе вікно (не відкривається), поворотний механізм (вікно відкривається всередину або назовні); відкидний механізм (фрамуги з нижнім або верхнім підвісом), поворотно-відкидний механізм.

Пластикові вікна ціни

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти