okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові балконні двері та балконний блок в Одесі

Цікавить ціна металопластикових балконних конструкцій за вашими розмірами в Одесі — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна ціни в Одесі

Двері балконні

Металопластикові балконні двері стали дуже поширеними в житлових квартирах. Власники квартир при склінні балконів і вікон воліють встановлювати в комплексі з віконними блоками також і металопластикові двері.

Металопластикові балконні двері. Види та особливості

На сьогодні є 2 види металопластикових балконних дверей:

Балконні дверіПластикові балконні двері

В Одесі традиційним є перший тип пластикових балконних дверей, хоча сьогодні усі частіше замовляють металопластикові дверні конструкції зі склопакетом у верхній та нижній частині. Завдяки цьому металопластикові балконні двері стають абсолютно світлопрозорими, що суттєво збільшує освітленість кімнати.

У металопластикових балконних дверях залежно від розмірів та смакових переваг замовника можуть змінюватись розміри склопакета, як у меншу, так і у більшу сторону. Але тут важливо взяти до уваги: чим більша площа склопакета, тим більше навантаження припадає на фурнітуру, оскільки дверна конструкція стає важчою.

Балконні дверіМеталопластикові балконні двері

Балконні дверні вироби ПВХ мають багато переваг перед дерев'яними: вони не здуваються при підвищеній волозі, мають меншу прохідність тепла та шуму, так само можуть служити набагато довше при не скленому балконі.

Купити пластикові двері. Ціни в Одесі

Компанія "Основа" пропонує найкращі ціни на металопластикові балконні двері в Одесі. Щоб купити якісні пластикові конструкції за низькими цінами, телефонуйте за вказаними телефонами або пишіть в онлайн-чат. Все, що потрібно — вдома зробити замір дверного отвору і дати приблизні розміри для розрахунку вартості. Чекаємо на ваш дзвінок.

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти