okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Завод-виробник металопластикових конструкцій Основа

Пластикові вікна

Херсонський завод «Основа» — один із провідних виробників металопластикових конструкцій у південному регіоні. Візитна картка заводу «Основа» — пластикова продукція високої якості, виготовлена відповідно до європейських стандартів: вікна, вхідні, балконні та міжкімнатні двері, балкони та лоджії, офісні перегородки... Асортимент пластикових конструкцій демонструє широке розмаїття форм, розмірів та кольорів. Це дозволяє використовувати, зокрема, металопластикові вікна та двері не тільки для стандартних отворів, але й для отворів нетрадиційної форми. Вся без винятку продукція заводу "Основа" сертифікована.

Завод ОсноваЗавод пластикових віконЗавод металопластикових віконВиробництво віконВиробництво пластикових віконВиробництво металопластикових віконЗавод Основа в ОдесіЗавод Основа ОдесаВікна пластикові виробництвоВікна металопластикові ОсноваВікна металопластикові виробництвоЗавод віконний

Офіційні представники заводу Основа в Одесі

Хочете купити якісні пластикові вікна та двері високої заводської якості — купуйте конструкції від заводу "Основа".

Ми є офіційними представниками заводу Основа в Одесі, тому наші ціни на металопластикові вікна та двері найнижчі в Одесі.

Тільки у нас Ви зможете придбати гарні пластикові вікна та двері недорого.

Переваги заводу Основа

Автоматизовані лінії виробництва, серйозний технічний ресурс, поетапний контроль якості відділом ВКЯ є винятковим реквізитом заводу — виробника пластикових конструкцій "Основа". Грамотна організація виробничого процесу забезпечує дотримання повноцінного технологічного циклу відповідно до всіх європейських норм і стандартів.

Висока якість продукції, що виробляється на підприємстві, зумовлена використанням високотехнічного німецького обладнання таких найвідоміших брендів як Aluma та Urban. Автоматична двоголова пилка застосовується для точного двостороннього розпилу профілю ПВХ під певним кутом. Необхідні розміри та кут розпилу вводяться з дисплея, яким оснащено пульт керування. Для кріплення армувального профілю в цехах заводу «Основа» використовується стаціонарний автоматичний шурупокрут, який дозволяє заощаджувати час та забезпечує надійність та міцність виробу. Головна перевага заводу "Основа" — високоякісні пластикові конструкції, які він виготовляє.

Металопластикові вікна заводської якості

Кінцевий споживач, який не має жодного уявлення про сам процес виробництва вікон, часто ставиться питанням про якість продукції. Питання покупця: Як зробити правильний вибір серед маси віконних пропозицій? Зазвичай людина потрапляє до рекламної пастки під назвою "Акцент на бренд профільної системи". Цей підхід вселяє довіру до торгової марки. Але варто замислитись, що вікно можна зібрати за 3 дні та в так званих "гаражних умовах". Відповідь покупцю — цікавтеся насамперед, де і як виготовляється продукція, чи є сертифікати на профіль, фурнітуру та склопакети.

Завод-виробник "Основа" обладнано найновішим високоточним автоматизованим пиляльним обладнанням з розпилювання металопластикового профілю та штапика. Сучасні чотириголовкові верстати по зварюванню рами — візитна картка цього заводу. Зварювання та зачистка пластикових рам — абсолютно автоматизовані процеси, що виключають усі виробничі помилки.

Статті

Двокамерні металопластикові вікна

Кухонне металопластикове вікно

Безпечні металопластикові вікна

Металопластикові вікна для квартири

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти