okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна на кухню

Хочете купити пластикові вікна, двері, балкони, лоджії, перегородки за індивідуальними розмірами за найнижчими цінами в Одесі — просто зателефонуйте нам.

Вікно на кухню

Ранок кожної людини починається з кухні. Саме на кухні народжується настрій, який супроводжуватиме нас упродовж усього дня. Але зіпсувати весь день може будь-яка дрібниця, наприклад, замерзле віконне скло, від якого постійно віє морозом або яке запітніє при кожному кип'ятінні чайника.

Пластикові вікна допоможуть позбутися всіх дратівливих факторів, оскільки саме металопластикові вікна покликані захищати квартиру від вуличного пилу, холоду, неприємних запахів. А тиша, в яку так хочеться зануритися після важкого і насиченого трудового дня, не буде порушена піснями, що доносяться з вулиці, виттям під вікнами березневих котів або нетверезих сусідів. Пластикові вікна захистять від дощу, снігу, штормових поривів вітру.

Пластикове вікно на кухнюМеталопластикове вікно на кухню

Кухонне вікно також має гармонійно вписуватися в інтер'єр кухні. Класичні білі пластикові вікна не завжди поєднуються з дерев'яними меблями, шпалерами, залишаючись білою плямою в кухонному інтер'єрі. Сьогодні вікна можна стилізувати під дерево, імітуючи натуральну деревину, що допоможе створити затишну, комфортну атмосферу на кухні.

До кухонного вікна висувається набагато більше вимог, ніж до будь-якого іншого вікна Вашої оселі. Як відомо, на кухні, попри величезну кількість випарів, завжди має залишатися стабільна вологість. Тому провітрювати кухню потрібно досить часто. Господині віддають перевагу кухонним вікнам з великою кількістю стулок, що відкриваються. Але найбільш зручними є кухонні металопластикові вікна з двома різновеликими стулками. Щоб провітрювати кухонне приміщення було зручно і спекотним літом, і в морозний зимовий день механізм відкривання стулок і розмір самих стулок роблять різним. На меншій встановлюється поворотно-відкидна фурнітура, яка дозволить провітрювати зимове приміщення, не боячись його застудити. А велику стулку роблять лише поворотною, яку влітку за бажанням можна просто відчинити навстіж.

Щоб металопластикове вікно не запотіло – встановіть енергозберігаючий склопакет. Цей склопакет підвищить рівень теплоізоляції всієї пластикової конструкції.

Кухонне пластикове вікноКухонне вікно

Дуже часто через брак місця на кухні підвіконня є додатковою поверхнею, що виконує різні функційні завдання. Кухонне підвіконня можна використовувати як кухонні полички, на ньому можна розташувати величезну кількість квітів; домашній кіт або кішка можуть також використовувати підвіконня у своїх цілях... Тому поворотно-відкидна фурнітура на кухонних металопластикових вікнах у таких випадках дуже практична.

Купити якісні пластикові вікна для кухні за найнижчими цінами в Одесі можна в компанії "Основа".

Завод-виробник металопластикових вікон

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти