okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Засклення балконів та лоджій в Одесі

Цікавить ціна пластикового балкона або лоджії за індивідуальними розмірами — просто зателефонуйте нам.

Купити вікно

Хочете замовити металопластиковий балкон або лоджію в Одесі — звертайтесь до компанії "Основа": ми виконаємо будь-який вид скління швидко та якісно. Відповідальність та професіоналізм усіх працівників компанії, величезний досвід у даній сфері діяльності гарантують відмінний результат. Ви отримаєте естетичну насолоду від облаштованого пластикового балкона, зможете заощадити час та гроші. Пропонуємо низькі ціни на скління балкона, лоджії в Одесі від офіційного дилера заводу — виробника металопластикових конструкцій "Основа".

Балкон в ОдесіМеталопластикові балкони

Засклення балконівЗасклення лоджії

Купити металопластиковий балкон в Одесі

Придбати металопластиковий балкон в Одесі — отримати високоякісні пластикові вироби заводського виробництва, які практичні, довговічні, надовго збережуть первісний вигляд. Під дією поганої погоди дерев'яні рами розсихаються, в них утворюються щілини, які постійно потрапляє вода, що призводить до руйнування дерева. Дерев'яні вироби потребують постійного догляду. Замовивши металопластикове скління в Одесі, позбавтеся цих проблем, оскільки пластиковий профіль не потрібно особливо доглядати: достатньо час від часу протирати вологою губкою або ганчіркою.

Засклення балконів, лоджій в Одесі — надійний захист житла від впливу атмосферних явищ, таких як сніг, дощ, бруд із дороги, пил, сміття з вулиці або верхніх поверхів. Крім того, металопластикові вироби є додатковим захистом від підвищеної вологості, вітру, холоду. Засклений пластиковий балкон можна легко перетворити на окреме житлове приміщення або, прибравши балконний блок, розширити простір кімнати. Пластикова лоджія і балкон — це практично ті ж вікна, тільки об'єднані в певній послідовності один з одним за допомогою спеціальних з'єднувачів, тому мають ті ж властивості.

У фірмі "Основа" можна купити металопластиковий балкон за найнижчими цінами в Одесі. Пропонуємо високу заводську якість німецьких конструкцій за доступними цінами.

Засклити балкон, лоджію: вимоги, характеристики

Приймаючи рішення засклити пластиковий балкон, лоджію в Одесі, замовники керуються певними бажаннями та вимогами:

Пластиковий балкон, лоджія виконають цілу низку вимог. Основні характеристики металопластикових балконів:

Тепло та холодне скління в Одесі

Засклення балконів та лоджій металопластиковими рамами на сьогодні — це найтепліший вид скління в Одесі. Використання 2-камерних склопакетів (3 скла) з енергозбереженням та наповненням аргоном разом з утепленням підлоги, стін, стелі зможе перетворити балкон, лоджію на додаткову окрему кімнату, оранжерею, майстерню, зимовий сад, кабінет, де буде тепло, світло, тихо затишно.

Пластикові балкони Одеса. Варіанти скління

Професійні монтажники якісно та швидко зроблять усі види робіт зі скління лоджії, балкона в Одесі. Висока якість металопластикових конструкцій, точність виміру, кваліфіковано виконана установка, великий досвід, відповідальність, пунктуальність фахівців фірми "Основа" гарантують відмінний результат виконаних робіт.

Французький балкон в Одесі

В Одесі на сьогодні набирає популярність пластиковий французький балкон, тобто встановлення металопластикових вікон на всю висоту отвору (від підлоги до стелі)). Ця вигідна пропозиція для "хрущовок" та "сталінок", яка додасть освітлення та повітря у вашу квартиру, розширить простір, дозволить збільшити огляд пейзажу, що оточує будинок. Така балконна конструкція може виконувати функцію оранжереї: Вашим рослинам буде достатньо сонячного повітря та чистого повітря, вони почуватимуться чудово. Металопластикове французьке скління в Одесі додасть вишуканості дому.

Засклення балконів ціниЗасклення лоджій ціни

Переваги французького скління в Одесі:

Засклення балкона Одеса. Москітна сітка

При склінні лоджій, балконів в Одесі рекомендуємо в обов'язковому порядку замовляти на стулки, що відкриваються москітні сітки - вони не дозволять потрапити в будинок жодній настирливій комасі. Якщо захочете в майбутньому дозамовити антимоскітні сітки, то ціна їх буде у кілька разів вищою, оскільки треба буде сплатити майстру вартість виїзду, виміру, виготовлення, доставки.

Додаткові елементи фурнітури

Для металопластикових виробів передбачається використання різної фурнітури та додаткових елементів: дитячий замок, мікропровітрювання, мікроліфт, ступенева система провітрювання стулки для зимового періоду, посилені петлі, спеціальні ручки та інше.

Зверніть увагу, що додаткові функції фурнітури слід продумувати спочатку: їх заміна, модернізація буде коштувати набагато дорожче, ніж у комплекті з балконними конструкціями.

Переваги металопластикових балконів та лоджій:

Поспішайте зробити замову. У компанії "Основа" найнижчі ціни в Одесі!

Балкони під ключ Одеса

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Профіль KBE 3 камери

Вікна КВЕ 6-камерні 70 мм

Вікна КВЕ 6-камерні 88 мм

Профіль Kommerling

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти