okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Купити москітні сітки ціни в Одесі.

Ціна без виміру, доставки та встановлення.

Москітна сітка ціна

Телефон: 0673873268, 0957738802, 0973563786, майстер Ігор.

Віконна внутрішньорамна москітна сітка "біла" — 500 грн

Віконна внутрішньорамна москітна сітка "коричнева"600 грн

Дверна москітна сітка "біла за 1 кв. м" —700 грн

Дверна москітна сітка "коричнева за 1 кв. м" — 800 грн

Ремонт та заміна москітних сіток

Ремонт та регулювання фурнітури будь-якої складності!

Москітна сітка

Замовити москітну сітку в Одесі

Москітні сітки в Одесі за індивідуальними розмірами, доставка та встановлення. Телефонуйте, щоб зробити замову.

Антимоскітна сітка ефективний, безпечний спосіб захисту від комах, що літають і повзають, листя, тополиного пуху. Це просте, дешеве пристосування частково захистить від проникнення пилу, дрібного сміття, дощу та снігу, убереже від випадкового випадання домашніх улюбленців, а також предметів, що опинилися на підвіконні. Успішно розв'язує проблему нашестя комарів та мошок увечері, мух вдень. Москітні сітки Одеса дозволять провести літній вечір із сім'єю при відкритих вікнах з увімкненим освітленням.

Москітні сітки

Опис конструкції москітних сіток

Москітні сітки Одеса це каркас у вигляді прямокутної рамки, на яку натягнуте сітчасте полотно. Рама виробляється з ПВХ профілю або алюмінію, елементи скріплюються кутками. Колір може бути білим або коричневим. Москітки встановлюють на металопластикові вікна, алюмінієві профільні чи дерев'яні конструкції. Наприклад, веранди, лоджії, альтанки. Щоб забезпечити герметичність, між сітчастим полотном та профілем розміщують щітковий ущільнювач. Розмір осередків 1 мм на 1 мм підібраний так, щоб сітка не затемнювала приміщення, але й не пропускала дрібних комах. При її виготовленні використовують фіберглас матеріал, що складається зі скловолокнистого наповнювача та сполучного полімеру.

Антимоскітна сітка із пластику довговічна, не має запаху, безпечна для людей, домашніх тварин, зберігає свої експлуатаційні якості при попаданні сонячних променів, не перешкоджає руху повітря. Вона стійка до температурних перепадів, впливу атмосферних змін. Сірий колір робить її непомітною для людей, які перебувають у приміщенні. Конструкція легко вставляється в отвір вікна, кріпиться за допомогою кронштейнів до металопластикового профілю, легко знімається на час холодів, коли відпадає необхідність її використання.

Москітна сітка ціна

Типи москітних сіток

Виготовляють москітні сітки на двері та вікна різних розмірів. Якщо потрібна москітна сітка на балконні двері або веранду, встановлюють додаткову фурнітуру. Дверні конструкції відрізняються від віконних не тільки розмірами, а й способом кріплення, використанням спеціальних навісів та защіпок. Їх ставлять на балконні та вхідні двері. Для підвищення жорсткості всередині монтується додаткова частина рами. Для оснащення щільного прилягання використовують приховані магніти.

За методом розміщення на вікнах розрізняють:

внутрішні;

зовнішні.

Зовнішнє кріплення підходить для одноповерхових будинків, веранд, альтанок. Сітку можна зняти або поставити зовні або з боку приміщення. Внутрішнє кріплення дозволяє встановити або зняти раму з полотном лише зсередини приміщення. Вартість москітних сіток для складних металопластикових конструкцій аркового типу більша, ніж звичайних прямокутних москіток стандартних розмірів.

Вікно пластикове

Металлопластикові вікна. Допомога у виборі

Переваги антимоскітних сіток

Москітні сітки на вікна Одеса мають такі переваги:

міцний матеріал, що витримує невелику вагу, стабільний на вигин, розрив;

натягнуте полотно не провисає, не витягується;

Термін служби до 15 років, тривалий час зберігає початкові властивості та зовнішній вигляд;

невисока вартість;

екологічно нешкідлива;

зручна у використанні;

пожежобезпечна, стійка до займання;

герметичність, немає зазорів між рамою москітної сітки та конструкцією вікна;

стійка до атмосферних змін: опадів, спеки, прямого потрапляння яскравих сонячних променів;

вологостійка, не піддається корозії.

Москітка та тварини

Москітні сітки здійснюють ще одну важливу функцію: для тих, хто має домашніх тварин, можуть стати порятунком. Ваші улюбленці можуть спокійно сидіти на підвіконні, і Ви можете не турбуватися за них. Москітні сітки стануть надійною, непереборною перешкодою для цікавого цуценяти, кошеня навіть за Вашої відсутності.

Догляд за москітною сіткою

Москітні сітки Одеса не вимагають спеціального догляду. Пил видаляють вологою ганчіркою. Коли полотно забруднюється, його лише треба промити мильним розчином. Чистити зручніше, якщо зняти, прополоскати під потоком води, потім повернути на місце. Так слід зробити, якщо вона забилася тополиним пухом. Її не можна сушити біля обігрівачів та радіаторів систем опалення. На зиму, коли антимоскітна сітка не потрібна тривалий час, її знімають. Ефективне продування стисненим повітрям під тиском. Якісні сітки москітні за низькими цінами можна купити в компанії «Основа». Доставка та встановлення.

Чому пітніють металопластикові вікна

Металопластикові вікна на дачу

Як доглядати за пластиковими вікнами?

Пластикові вікна Steko 3 камери

Металопластикові вікна Steko 5 камер

Вікна Steko 6 камер

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти