okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Причини запотівання пластикових вікон

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Металопластикове вікно

Конденсат на вікнах

При використанні металопластикових вікон в Одесі Ви, напевно, неодноразово стикалися з проблемою запотівання скла, тобто з випаданням вологи на поверхні вікон. Це утворюється конденсат. Поява пари на скла пов'язана з тим, що повітря в приміщенні характеризується підвищеною вологістю. Це питання особливо актуальне, якщо Ви використовуєте пластикові вікна на кухні, ванній або душовій. Часто конденсування надлишку вологи можна спостерігати у тих приміщеннях, де є велике скупчення людей.

Утворення конденсату можна уникнути, якщо правильно розташувати батареї центрального опалення та інші опалювальні елементи. Також слід уникати надто великої кількості рослин у приміщеннях невеликих об'ємів. Використання віконних укосів певної глибини (не надто великої), використання штор, жалюзі та фіранок, які не порушать природну, нормальну циркуляцію повітря, також багато в чому сприяє розв'язанню проблеми конденсування вологи на склі пластикових вікон.

Поява конденсату на пластикових вікнах нерідко залежить від того, що температура досягає так званої точки роси. Це відбувається тоді, коли вологе тепле повітря всередині приміщення стикається з холодним склом. В результаті цього утворюються крапельки вологи на склі, які взимку можуть утворювати льод. Цей негативний фактор руйнує пластиковий профіль та зменшує термін експлуатації вікон ПВХ.

Чому потіють вікна

Щоб уникнути утворення конденсату на пластикових вікнах, достатньо вчасно провітрювати Ваше приміщення, оскільки вологе нагріте повітря виходить із квартири на вулицю, а в приміщення надходить сухе та холодне повітря. Вологість повітря всередині Вашого приміщення не повинна перевищувати 30%, а температура повітря бути нижчою за 15 0С. При провітрюванні певної кімнати пам'ятайте, що двері в цей час потрібно зачиняти, інакше це значно збільшить час провітрювання.

Ще одним мінусом герметичності є те, що при підвищеній вологості повітря в приміщенні іноді може утворюватися пліснява. Ця проблема стає особливо актуальною при встановленні вікон ПВХ у будинках, збудованих понад 50 років тому. Тому ми рекомендуємо не поєднувати встановлення пластикових вікон із заміною колонок на центральну систему гарячого водопостачання. Результатом цього є порушення нормальної, природної вентиляції приміщення.

Москітні сітки

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти