okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Цікаві статті про металопластикові вікна

Питання-відповідь

Як довго служать пластикові вікна?

Термін служби пластикових вікон в Одесі зазвичай становить 40 - 60 років. Але протягом цього часу Вам доведеться подбати про те, щоб кілька разів замінити ущільнювачі (3 5) і, якщо це потрібно, один раз замінити деякі деталі фурнітури.

Словник термінів

Анкер

Вид дюбеля, що використовується при монтажі металопластикових конструкцій. Під час встановлення віконної конструкції на анкери необхідно витягувати склопакети.

Металопластикові вікна для дитячої кімнати

Щоб забезпечити правильний розвиток і зростання дитини, важливо створити та постійно підтримувати сприятливий мікроклімат у дитячій кімнаті, де вона буде більшу частину свого часу перебуватиме, спатиме, буде займатися та грати.

Нестандартні металопластикові вікна

Нестандартні вікна — це металопластикові вікна, які мають форму, відмінну від прямокутної. За своєю функціональністю вони абсолютно не відрізняються від стандартних, але додають вашому будинку унікальність та архітектурну завершеність.

Пластикові укоси

Коли ви вже втілили в життя мудре рішення встановити металопластикові вікна, саме час подумати, які укоси вам найкраще підійдуть. Рекомендуємо замовити монтаж укосів якнайшвидше, тому що вони виконують декоративну, енергоощадну та гігієнічну функцію.

Еркерний балкон

На тлі безликих «хрущовок» та стандартних панельних багатоповерхівок, будинки з еркерними виступами виглядають привабливо та розкішно. Навіть не знаючи, як називається цей архітектурний елемент, більшість із нас не відмовилася б мати квартиру з еркером.

Колірна гама металопластикових вікон

Стається, що втілення архітектурного задуму при будівництві новобудов, котеджів чи реконструкції історичного фонду міста потребує окремого підходу та індивідуального колірного рішення для металопластикових вікон. Це необхідно для того, щоб надати цілісність архітектурному вигляду всієї будови. З іншого боку, внутрішнє оздоблення всього приміщення та окремі елементи декору також повинні гармонійно поєднуватись по кольоровій гамі з віконними конструкціями, створюючи тим самим неповторний дизайн інтер'єру.

Мультифункційний склопакет

У зв'язку зі збільшенням потреби кінцевого споживача в енергозбереженні та кондиціонуванні приміщень, керівництво компанії «Основа» прийняло рішення ввести в асортимент новий мультифункціональний склопакет, який трохи дорожчий за склопакет з енергоощадженням, але дешевший за склопакет тонованого з енергозбереженням.

Козирки для пластикових вікон

Якщо металопластикова конструкція перебуватиме на одному рівні із зовнішньою стіною будинку, то може виникнути проблема попадання вологи (талого снігу, дощу) у приміщення через монтажний прозір між рамою та верхнім укосом. Для розв'язання цієї проблеми використовують козирки. Козирок — це верхнє водовідведення, яке кріпиться зовні пластикової конструкції, найчастіше металопластикового балкона або лоджії, і є не тільки функціональною, а й естетичною її частиною. Козирки надають металопластиковим конструкціям із зовнішнього боку завершений та привабливий вигляд.

Відливи на пластикові вікна

Вже тривалий час незамінний захист металопластикових вікон — віконні відливи (або водовідливи), тобто зовнішні підвіконня. Зазвичай вони виготовляються з прокатаного оцинкованого листа, зверху покритого захисним шаром та полімерним складом з поліестеру. Це полімерне покриття покращує естетичність зовнішнього вигляду житлової будівлі або офісної споруди.

Підвіконня для пластикових вікон

Пластикові підвіконня не тільки незамінний елемент під вікном, але й важлива складова інтер'єру та затишку у Вашій квартирі, будинку чи офісі. Підвіконня служить захисним засобом у приміщенні від вогкості та вологи, робить Ваше пластикове вікно більш витонченим та завершеним — це прикраса приміщення, де Ви знаходитесь.

Профіль для пластикових вікон

Німецька торгова марка KBE є лідером в Україні з виробництва високоякісного профілю для пластикових вікон, дверей, балконів тощо. Основний завод та головний офіс, який оснащений передовим обладнанням, знаходиться у Берліні.

Склопакети. Їхні види

Одна з найважливіших деталей металопластикового вікна — склопакет, тому до його вибору слід підійти з увагою та відповідальністю.

Склопакет — це світлопрозора конструкція, яка не підлягає збиранню і не укладена в раму. Склопакет може складатися з двох або трьох стекол, герметично з'єднаних за допомогою дистанційної рамки.

Фурнітура Winkhaus

Будь-яка фурнітура щодня піддається найжорстокішому тесту на витривалість та довговічність. Німецька фурнітура Winkhaus успішно справляється із цим тестом. Виробники німецької фурнітури Winkhaus проводять багаторівневий функціональний контроль, перевіряючи фурнітуру на ламкість та втому. Це важливо для забезпечення надійності, правильного функціонування, рівної якості фурнітури при використанні металопластикових вікон в Одесі.

Металопластикові вікна від фірми Osnova

Прийнявши рішення поміняти Ваші старі вікна на нові пластикові, Ви станете перед вибором, якому профілю та фурнітурі віддати перевагу, де і за якою ціною придбати металопластикові вікна Одеса, замовляти до них підвіконня, москітну сітку, відливи та інші комплектувальні елементи.

Наш вибір – пластикові вікна

Вибирати пластикові вікна Одеса потрібно з особливою ретельністю, оскільки це та частина інтер'єру, яка має не лише довго служити, а й створювати у Вашому будинку чи квартирі тепло, комфорт та затишок. На сьогодні пластикові вікна ПВХ дуже популярні, особливо у жителів великих міст, оскільки вони захищають від холоду, шуму, пилу та протягів.

Замовити металопластикові вікна «Osnova»

Якщо Ви поставили за мету поміняти свої старі вікна на нові металопластикові, то перед Вами постає питання: де їх придбати? Почавши свої пошуки в інтернеті на сайтах з продажу пластикових вікон, Ви, напевно, знайдете безліч сайтів, які всі стверджують, що металопластикові вікна, які вони продають, найкращі. Кому ж вірити, як таки зробити правильний вибір?

Які вікна краще: пластикові чи дерев'яні?

Якщо Ви зібралися поміняти свої старі вікна, то, напевно, зіткнулися з проблемою вибору: які все ж таки вікна купити — дерев'яні, пластикові, а може алюмінієві?.. Зрештою Ви зупинитесь на пластикових та дерев'яних — це два вічні конкуренти.

10 аргументів «за» пластикові вікна

1. Висока шумоізоляція, яка обумовлена герметичністю склопакета пластикових вікон ПВХ.

2. Висока теплоізоляція, оскільки пластикові вікна, виготовлені з ПВХ, блокують попадання з вулиці холоду та вітру.

3. Висока гідроізоляція, оскільки пластикові вікна ПВХ не бояться вологи та вогкості, на відміну від дерев'яних вікон.

Вибір пластикових вікон

Ви поставили собі за мету придбати нове вікно? Перший вибір, який стоїть перед Вами — пластикові або дерев'яні вікна Ви хочете купити. Якщо ж Ви визначилися з цим питанням і зупинилися на покупці пластикового вікна в Одесі, то перед вами знову стоїть вибір де, у кого і за якою ціною придбати пластикові вікна.

З чого складається пластикове вікно?

Перш ніж встановлювати пластикові вікна, слід вивчити комплектувальні елементи вікон. Саме від комплектуючих залежить термін та якість служби пластикових вікон.

Пластикове вікно може мати стандартну та нестандартну форму, але не залежно від форми, воно складається з трьох найважливіших складових — профілю, склопакета та фурнітури.

Правильний замір віконного прорізу

Якщо Ви замовили пластикове вікно у фірмі, яка спеціалізується на установці металопластикових вікон, то всі виміри зобов'язані робити працівники цієї фірми самостійно. Але якщо з певних причин Ви самі хочете зробити попередні виміри для встановлення нового пластикового вікна, то скористайтеся нашими порадами та рекомендаціями.

Кольорові пластикові вікна

Багато хто вважає, що металопластикові вікна Одеса бувають лише білого кольору. Саме тому деякі люди відмовляються від покупки пластикових віконних блоків. Сьогодні виробники пластикових вікон пропонують різні колірні рішення профілю, тому широка кольорова гама дозволяє вибрати вікна на будь-який смак.

Металопластикові вікна ПВХ

Сьогодні споживачі при покупці вікон в основному зупиняють свій вибір саме на металопластикових вікнах, які відрізняються надійністю, естетичністю та довговічністю. Різноманітна кольорова гама, великий вибір розмірів та форм дозволяють придбати металопластикові вікна для будь-якого типу приміщення. Пластикові вікна впишуться в інтер'єр і сучасного офісу, і квартири, і вдома. Вони чудово підійдуть і для невеликої дачі.

Переваги пластикових дверей

Завдяки широким можливостям застосування металопластикові двері є дуже серйозними конкурентами для дерев'яних та алюмінієвих конструкцій.

Одна важлива особливість вхідних металопластикових дверей – обов'язкова наявність протизламних пристроїв, що застосовуються залежно від вимог покупця та умов використання приміщення. Через те, що пластик є менш міцним матеріалом, ніж правильно висушене дерево, виникає потреба в цих протизламних елементів.

Переваги пластикових вікон

Металопластикові вікна Одеса мають ряд переваг перед дерев'яними, алюмінієвими та іншими видами конструкцій. Переваги металопластикових вікон:

Помірна ціна. Як відомо, ціни на дерево завжди були високими, тож альтернативою для дорогих дерев'яних вікон останнім часом стали пластикові.

Чому пітніють пластикові вікна

При використанні металопластикових вікон в Одесі Ви, напевно, неодноразово стикалися з проблемою запотівання стекол, тобто з випаданням вологи на поверхні вікон. Це утворюється конденсат. Поява пари на скла пов'язана з тим, що повітря в приміщенні характеризується підвищеною вологістю. Це питання особливо актуальне, якщо Ви використовуєте пластикові вікна на кухні, ванній або душовій. Часто конденсування надлишку вологи можна спостерігати у тих приміщеннях, де є велике скупчення людей.

Пластикові вікна на дачу

Здебільшого люди не встановлюють пластикові вікна на дачі, оскільки вважають, що пластикові віконні конструкції коштуватимуть дорожче, ніж традиційні дерев'яні вікна. Але якщо ж прорахувати всі витрати на пластикові та на дерев'яні конструкції, то вартість дерев'яних вікон виявляється в кінцевому підсумку набагато вищою від пластикової віконної конструкції. Саме дерев'яне вікно коштує не так дорого, але його встановлення, регулярні ремонтні роботи з підтримки його в хорошому стані коштуватимуть зовсім не дешево.

Як доглядати пластикові вікна?

Профіль ПВХ не потребує особливого догляду. Але він характеризується нестійкістю до кислотних розчинів і легко піддається електризації. Тому металопластикове вікно потрібно чистити не менше 2 разів на рік спеціальними засобами, до складу яких входять антистатичні речовини. Крім цього, Ви можете використовувати різні мийні засоби, які не містять абразивних речовин, розчинників та ацетону.

Засклити балкон та лоджію

Вся пропонована нами продукція, зокрема балкони та лоджії, виготовляється виключно з перевірених матеріалів — високоякісного німецького профілю КВЕ (в асортименті КВЕ 3 камери, КВЕ 6 камер з товщиною профілю 70 мм та КВЕ 6 камер з товщиною профілю 88 мм) та Kommerling (5-камерний), склопакетів різних видів, німецької фурнітури Winkhaus.

Найкращі пластикові вікна в Одесі

Вважається, що сам факт заміни старих «радянських» вікон на пластикові вікна гарантує розв'язання всіх проблем. Але це завжди так. Дуже важливо вибрати найкращі металопластикові вікна, які знайти не так просто, як може здатися на перший погляд. Потрібно розумно підійти до купівлі нового пластикового вікна в Одесі. Легковажність не найкращий помічник у цьому. То що потрібно зробити, щоб не помилитися?

Енергоощадні пластикові вікна

Металопластикові вікна Одеса сьогодні мають підвищений попит у покупців, оскільки вони вирізняються дуже високими експлуатаційними характеристиками, такими як відмінна тепло- та звукоізоляція, герметичність, сучасний дизайн тощо. До того ж виробники пластикових вікон постійно намагаються вдосконалити віконні конструкції. Завдяки новим розробкам було створено покращений пластиковий профіль з енергоощадним склом.

Металопластикові вікна економ-класу

Велика різноманітність віконних систем дозволяє придбати як елітні варіанти вікон, так і пластикові вікна економ-класу. Звичайно ж, вони відрізняються від елітних не лише ціною, а і якістю. На сьогодні найвідоміші виробники пластикових профілів та вікон ПВХ виготовляють як дорогі, так і дешеві конструкції. Це робиться для того, щоб залучити покупців різних соціальних груп.

Звукоізоляція вікон ПВХ

На сьогодні більшість покупців зупиняють свій вибір на пластикових вікнах, оскільки ПВХ конструкції довговічні, надійні та естетичні. Всім відомо, що ступінь поглинання вуличного шуму має велике значення для сучасної людини, і саме вікна ПВХ мають високий рівень теплозахисту та звукоізоляції в житловому приміщенні. Мешканці квартир, вікна яких виходять на жваву вулицю з великою кількістю автомобілів на дорогах, тому й віддають перевагу металопластиковим вікнам в Одесі.

Пластикові вікна в офіс

При виборі вікон виробники віконних конструкцій радять враховувати тип будівлі. Тобто залежно від того, чи це житлове приміщення, чи ні, слід вибирати потрібну товщину скла, необхідну кількість камер у склопакетах та профілі.

Сучасні офісні будівлі на сьогодні скляться переважно металопластиковим віконним профілем.

Якісні металопластикові вікна

До рішення встановити у своїй квартирі чи будинку пластикові вікна рано чи пізно приходить будь-яка родина. Сучасні та якісні віконні конструкції дозволяють розв'язувати проблеми розбовтаних віконних петель і тугих шпінгалетів, щорічного фарбування... Не варто говорити й про вічну проблему нескінченних протягів, що виникає взимку. Для боротьби з протягами потрібно було кожну зиму заклеювати вікна папером або тканиною, що надавало нашим радянським вікнам вельми неестетичного вигляду.

Установка (монтаж) пластикових вікон Одеса

Усім відомо, що термін служби металопластикових вікон залежить не тільки від пластикового профілю, а й від того, наскільки професійно та якісно проводиться монтаж пластикових вікон. Якщо якісно виготовлене вікно встановити неправильно, то можна зіткнутися з певними проблемами при його експлуатації. У нашій компанії монтаж пластикових вікон виконують виключно професійні майстри з великим досвідом роботи.

Регулювання пластикових вікон

Згодом навіть найкращі віконні системи вимагають регулювання та налагодження. Саме тоді, коли з'являються перші маленькі порушення у функціонуванні пластикових вікон, багато замовників починають нервувати, переживати та висловлювати різні неприємні зауваження на адресу віконної фірми з приводу того, що обіцяні довговічність служби та якість вікон були заявлені невиправдано. Отже, не варто панікувати раніше часу: всі недоліки, що виникли, можна з легкістю усунути за допомогою кваліфікованого регулювання.

Які металопластикові вікна краще

Попри те, що металопластикові вікна Одеса стають дуже популярними серед покупців, у більшості жителів великих міст досі стоять радянські дерев'яні вікна, які встановлювалися при будівництві будинку. Але все ж таки, у Вас рано чи пізно виникне бажання встановити у себе у квартирі нові металопластикові вікна, адже про їхні плюси та переваги Ви, напевно, вже чимало чули. Тепер перед Вами стане складний вибір: в яку віконну фірму краще звернутися, який профіль вибрати, на якій фурнітурі зупинити свою увагу.

Утеплення пластикових вікон ПВХ

Для України зазвичай характерна досить холодна зима, і тому комфортна атмосфера у Вашій квартирі чи будинку залежить від того, наскільки добре вікна утримуватимуть тепло.

Старі дерев'яні вікна з настанням зими було заведено утеплювати за допомогою вати, паперу, який наклеювався на всі щілини вікон і призначався для того, щоб не пропускати у квартиру холодний вітер. Якщо ж Ви встановите у своїй квартирі, будинку чи офісі пластикові вікна з ПВХ, то розв'яжете проблему протягів швидко, просто, надійно та назавжди.

Ціна пластикових вікон в Одесі

На нашому сайті представлений широкий вибір металопластикових конструкцій — вікон, дверей, балконів, лоджій, фасадів та офісних перегородок, які Ви зможете купити за найнижчими цінами в Одесі. В наявності є металопластикові конструкції з чотирьох видів профілів — німецьких профілів КВЕ, Kommerling, українських профілів Osnova та Imperial. Зробіть свій будинок теплим та затишним!

Відмінність дорогих пластикових вікон від дешевих

Нерідко вибір покупця залежить не тільки від якості продукції, що купується, а й від її ціни. Фірми-виробники часто «йдуть назустріч» економним, ощадливим покупцям, пропонуючи неякісну продукцію, виготовлену в гаражних умовах за меншою ціною. Але досить часто така економія підтверджує те, що «скупий платить двічі», і після кількох років експлуатації такі дешеві пластикові вікна треба міняти на якісніші. Тому при виборі фірми, що пропонує пластикові вікна, Вам необхідно перевірити наявність різних сертифікатів якості.

Двокамерні металопластикові вікна

Всі пластикові вікна поділяються на певні види відповідно до кількості стекол у рамах та повітряних камер. Також має значення й товщина скла, яка може становити 4 мм або 6 мм. Прості металопластикові вікна Одеса однокамерні, тобто їхній склопакет має всього два скла. Таке скло все ж таки краще не вибирати для будівель, які призначені для постійного проживання людей, оскільки вони не дуже добре зберігають тепло. Однокамерні склопакети являють собою два скла, які з'єднуються між собою гумою.

Кухонне металопластикове вікно

Ранок кожної людини починається з кухні. Саме там, на кухні, і народжується настрій, який супроводжуватиме нас упродовж усього дня. Але зіпсувати весь день може будь-яка дрібниця, навіть така як замерзла шибка, від якої постійно віє морозом або яка запітніє при кип'ятінні чайника.

Безпечні металопластикові вікна

Від нещасного випадку ніхто не застрахований. Людина більше почувається у безпеці у приміщенні. Щоб Ваш будинок залишався фортецею навіть у разі займання, потрібно подбати про це завчасно. Часто при пожежі єдиним шляхом порятунку залишається вікно. Але вікно може й занапастити життя. Дуже важливо, щоб не спалахнули рами, не відрізавши цим життєво важливий шлях.

Від нещасного випадку ніхто не застрахований. Людина більше почувається у безпеці у приміщенні. Щоб Ваш будинок залишався фортецею навіть у разі займання, потрібно подбати про це завчасно. Часто при пожежі єдиним шляхом порятунку залишається вікно. Але вікно може й занапастити життя. Дуже важливо, щоб не спалахнули рами, не відрізавши цим життєво важливий шлях.

Металопластикові вікна для квартири

Вибираючи матеріал, з якого буде виготовлено вікно, багато хто насторожено ставиться до абревіатури ПВХ, яка лякає їх своєю хімічною назвою. Але варто згадати, що полівінілхлорид використовується при виготовленні пластикових тар та контейнерів для зберігання донорської крові, для обладнання медичних центрів для людей, які страждають на астму. Полівінілхлорид оточує нас і вдома, і на роботі, і навіть у громадському транспорті. ПВХ використовується при виготовленні електричних чайників, корпусів комп'ютерів та багатьох меблів.

Вхідні броньовані двері Саган

Наша компанія пропонує вхідні броньовані двері, виготовлені фірмою Саган. Специфікою виробництва броньованих дверей Саган є те, що вони виготовляються за індивідуальними замовленнями клієнтів, отже, мають оригінальний дизайн. Коробка броньованих дверей виконується із профільної труби розміром 80x40x3. Дверне полотно оснащене листами сталі завтовшки 1,5 - 2 мм, які додатково укріплені двома горизонтальними ребрами жорсткості.

Модельний ряд броньованих дверей

У фірмі «Основа» ви зможете подивитися та придбати будь-які броньовані двері Саган із модельного ряду. Вам потрібно лише зателефонувати нам.

Каталог кольорів бронедверей

Каталог кольорів вхідних металевих дверей Саган. Щоб замовити вхідні двері Саган, телефонуйте за вказаними телефонами.

Броньовані двері Преміум

Серія "Стандарт" (стандартна комплектація бронедвері "Преміум")

Розміри — 850 х 2050 (одностулкові двері). Коробка — труба профільна 60х40х2. Петлі — точені петлі 22 х 120 (2 шт.), Кут відкривання петель — 180 градусів. Стулка — труба профільна 40 х 20 х 2, два вертикальні ребра жорсткості. Лист металу – 1,5 мм. Ущільнювач — гумовий ущільнювач "SANOK". Утеплювач — мінеральна вата "IZOVER".

Броньовані двері Феран

Технічні характеристики вхідних броньованих дверей "Феран" колекцій "СТАНДАРТ", "ГАРДІАН", "МОТТУРА", "МАСИВ":

Силовий каркас коробки - спеціальний профіль дверей 100 х 65 мм (дві площини примикання), товщина металевого листа - 2,2 мм.
Силовий каркас полотна - С-подібний профіль 50 х 30 мм товщиною - 1,5 мм. Товщина листа 1,5 мм – 2 мм.

Китайські броньовані двері

Низькі ціни та відмінна якість роблять двері торгової марки "ААА" конкурентоспроможними в нинішній економічній ситуації в Україні.

Вхідні броньовані двері "ААА" мають спеціальне лакове покриття, яке надає броньовані двері приємного зовнішнього вигляду. У модельний ряд входять двері економ-класу, так і моделі дорожчі. У варіанті "Економ" китайські броньовані двері мають 1 замок, серія "Стандарт" укомплектована двома замками.

Корпусні меблі в Одесі

Наша фірма пропонує послуги складання корпусних меблів за Вашим дизайном будь-якого ступеня складності. Ми робимо якісно та акуратно. У нас величезний асортимент дизайнерських рішень, матеріалів та фурнітури. Можливе проектування корпусних меблів для кухні, спальні, дитячої, вітальні, кабінету, офісу. Ми пропонуємо великий вибір меблевої фурнітури для виробництва меблів. Наша компанія є офіційним представником австрійської фурнітури Blum в Одесі та Одеській області; ексклюзивним представником меблевої фурнітури, а також систем ергономічного використання простору, виробником яких є турецька фірма Starax.

Рейтинг: 5 (1 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти