okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна ПВХ на дачу

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Вікна на дачу

Здебільшого люди не встановлюють пластикові вікна на дачі, оскільки вважають, що пластикові віконні конструкції коштуватимуть дорожче, ніж традиційні дерев'яні вікна. Але якщо ж прорахувати всі витрати на пластикові та на дерев'яні конструкції, то вартість дерев'яних вікон виявляється в кінцевому підсумку набагато вищою від пластикової віконної конструкції. Саме дерев'яне вікно коштує не так дорого, але його встановлення, регулярні ремонтні роботи з підтримки його в хорошому стані коштуватимуть зовсім не дешево.

Встановлення дерев'яних вікон також дуже клопітне і займе набагато більше часу, ніж монтаж металопластикових вікон, саме тому встановлення дерев'яних конструкцій коштує на порядок дорожче. Якщо Ви зупините свій вибір на пластикових вікнах, то суттєво заощадите.

Пластикові вікна на дачу

Встановивши дерев'яні вікна, слід виконати додаткові теплоізоляційні роботи. Після завершення монтажу дерев'яну конструкцію слід утеплити, для цього необхідно герметично закласти стики. Далі дерев'яні вікна покриваються або безбарвним лаком, або фарбують. Це потрібно зробити обов'язково, оскільки лак та фарба захищають дерев'яні вікна від впливу вологи, вогкості, вітру. До того ж фарбу на дерев'яних вікнах доведеться іноді оновлювати. Хто вже встановив на дачі дерев'яні вікна, зіткнувся з проблемою їхнього частого фарбування, оскільки навіть якісна фарба швидко втрачає свій естетичний вигляд під впливом високих та низьких температур, вогкості та інших факторів. Також перед тим, як наносити лак або фарбу, слід обробити поверхню дерев'яного віконного блоку.

Металопластикові вікна на дачу

Дерево деформується. Опади та пориви вітру у текстурі деревини утворюють тріщини, відколи, саме тому перед нанесенням фарби необхідно покривати поверхню дерев'яних рам просоченням. Такий захисний склад допомагає зберегти дерев'яні вікна у хорошому стані.

Враховуючи усі вищесказане, висновок напрошується сам: пластикові вікна кращі, ніж дерев'яні, оскільки металопластикові вікна не потрібно фарбувати, вони не піддаються деформації. Монтаж пластикових віконних систем дуже простий. Оскільки більшість людей не проживають постійно в дачних будинках, можна заощадити на вартості пластикових вікон, встановивши однокамерний профіль. Також пластикові вікна добре зберігають тепло, оскільки вони не пропускають холодне повітря під час поривів вітру

Москітні сітки Одеса

Вікна металопластикові

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти