okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Замовити французьке скління в Одесі

Сьогодні усе більш популярним серед клієнтів стає металопластикове французьке скління балкона. Такий варіант підійде і для новобудов, і для старих будівель «сталінок» та «хрущовок». Щоб замовити встановлення якісного німецького французького балкона за низькою ціною в Одесі, Вам потрібно лише зателефонувати нам або залишити приблизні розміри в онлайн-чаті. Пропонуємо пластикові конструкції високої заводської якості, виготовлені на найбільшому заводі півдня України — "Основа".

Купити французький балкон Одеса

Французький балкон — це металопластикове скління від підлоги до стелі. На відміну від стандартного обшитого балкона, при французькому склінні металопластикові конструкції встановлюються безпосередньо на підлогу, тобто бетонну плиту, а стару металеву огорожу можна як зрізати, так і залишити. При такому вигляді скління є кілька варіантів оформлення низу балкона, який може бути виконаний із пластикових сендвіч-панелей або різного виду склопакетів звичайних, тонованих, матових, триплекс, крізет тощо. Бажаєте купити французький балкон в Одесі — телефонуйте за телефонами, вказаними в контактах.

Французькі балкони. Особливості

Різноманітний дизайн

Величезний вибір матеріалів і форм металопластикових конструкцій, багата кольорова гама дадуть свободу вибору, і Ви зможете втілити у життя всі дизайнерські фантазії. Різноманітний дизайн зможуть забезпечити й цікаві комбінації склопакетів та сендвіч-панелей.

Економія на обробці

Французьке скління балкона в Одесі відкине питання про внутрішнє та зовнішнє оздоблення, адже пластикова балконна конструкція складається лише з каркаса та скла. Відсутність теплоізоляції та обшивки – це суттєва економія коштів при доброустрої.

Простота монтажу

Установка металопластикового французького балкона відбувається швидко, на відміну від комплексу оздоблювальних робіт. Простота монтажу при французькому склінні та відсутність потреби зовнішнього та внутрішнього оздоблення приваблює багатьох людей.

Панорамний вигляд

Панорамний вигляд та широкий огляд місцевості дозволить насолоджуватися красою навколишньої природи, що відкривається за вікном.

Підвищення освітленості

Ще одна особливість металопластикового французького балкона – він дозволить сонячному світлу вільно радувати Ваші світлолюбні рослини, крім цього, надасть можливість заощадити на опаленні. Підвищення освітленості балкона – величезний плюс, якщо ваша квартира виходить на північний бік будинку.

Французьке скління

Французькі балкони. Переваги

У французького скління є ряд переваг, якими він і відрізняється від класичного варіанта обшивки балкона. А саме:

Французький балкон. Недоліки

Якщо не порівнювати французьке скління зі звичайним металопластиковим балконом, то недоліків у ньому по суті немає. Незначними нюансами можна вважати такі:

Французьке скління Одеса. Поради!

Рада 1. Якщо у Вас є маленькі діти, то в нижню частину балкона треба в обов'язковому порядку встановлювати склопакет з триплекс -склом або загартованим склом 6 мм, а стулки потрібно доукомплектувати ручками з дитячим замком.

Рада 2. Якщо Ваш балкон виходить на сонячну сторону, тоді для скління рекомендуємо застосовувати спеціальні склопакети з мультифункційними стеклами, які оснащені сонцезахисним покриттям та пропускють менше сонячних променів, крім цього, покращують показники енергозбереження.

Рада 3. Якщо Ваш балкон Г- або П-подібної форми, бажано додати стулки і на бічних частинах — це дозволить Вам без особливих зусиль дістатися до зовнішнього боку скла і помити його.

Балкон під ключ

Еркерний балкон Одеса

Пластикові укоси

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти