okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Купити еркерний балкон в Одесі. Низькі ціни

На тлі безликих «хрущовок» та стандартних панельних багатоповерхівок, будинки з еркерними виступами виглядають привабливо та розкішно. Навіть не знаючи, як називається цей архітектурний елемент, більшість із нас не відмовилася б мати квартиру з еркером.

Компанія "Основа" допоможе вибрати та купити металопластиковий еркерний балкон високої заводської якості за найнижчими цінами в Одесі. Тільки у нас ви зможете засклити еркерний балкон за доступною ціною.

Що таке еркери?

Еркерами називають багатогранні чи напівкруглі виступи на фасаді будівель. Вони роблять незвичайною форму кімнат, створюючи неповторний затишок. Еркери можна зустріти в будинках, збудованих до середини минулого століття, та у новобудовах. Популярність такої конструктивної деталі зростає, тому архітектори усі частіше проєктують будинки із закритими еркерами та еркерними балконами.

Склити еркерний балкон чи ні?

Якщо Ви є щасливим володарем еркерного балкона в Одесі, то найрозумніше рішення – це склити його за допомогою якісного металопластикового профілю. Сучасне скління еркерного пластикового балкона необхідне тому, що:

- підкреслюється оригінальність цієї архітектурної особливості;

- на 30% збільшується надходження сонячних променів до кімнати;

- розширюється огляд з вікна;

- стає більшою площа приміщення;

- з'являється можливість облаштувати затишний куточок біля вікна;

Нюанси скління еркерних балконів в Одесі

Еркерний балкон має складну конструкцію, що складається з прямокутних блоків, розміщених під різними кутами. Заміри, монтаж металопластикових конструкцій та оздоблення вимагатимуть особливої ретельності та професіоналізму. Ми займаємося склінням всіх видів пластикових балконів та лоджій в Одесі, знаємо багато нюансів роботи зі складними металопластиковими еркерними конструкціями.

Як сполучні елементи ми використовуємо спеціальні еркерні трубки, що дозволяють з'єднати стулки скління та підлогу будь-яким кутом. Тільки таким способом можна досягти максимальної точності монтажу та стовідсоткової герметичності. Якщо вам запропонують заощадити на цих кріпленнях і пообіцяють з'єднати блоки інакше, то довіряти таким майстрам небезпечно!

Тим, хто вирішив зробити тепле скління еркерного балкона, ми одразу радимо вибрати п'яти- або шестикамерний металопластиковий профіль. Різниця в ціні несуттєва, а енергозбереження буде набагато ефективнішим.

Кожен етап робіт зі скління металопластикового еркерного балкона повинен здійснюватися лише кваліфікованими фахівцями. Наші майстри роблять усе як для себе, тому відмінна якість і довговічність гарантовані! Компанія "Основа" виконує скління еркерних балконів лише якісними металопластиковими конструкціями, виготовленими на заводі-виробнику "Osnova".

Засклення еркерного балкона. Поради!

Щоб скління еркерного балкона Вас тішило, рекомендуємо скористатися порадами професіоналів:

- вибирайте надійну будівельну компанію, що має багаторічний досвід та рекомендації клієнтів;

- набагато вигідніше замовляти комплексні послуги зі скління, утеплення та оздоблення балкона;

- прислухайтеся до думки майстрів, вибираючи матеріали та комплектуючі;

- без москітних сіток та зимового провітрювання не обійтися, всі аксесуари краще придбати та встановити відразу.

Залишіть заявку на нашому сайті, і незабаром фахівці компанії якісно та оперативно облаштують пластиковий балкон Вашої мрії!

Компанія "Основа" засклить еркерний балкон німецьким металопластиковим профілем за найнижчими цінами в Одесі. Висока заводська якість, німецький пластиковий профіль – низькі ціни!

Французький балкон Одеса

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти