okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові укоси в Одесі

Коли ви вже втілили в життя мудре рішення встановити металопластикові вікна, саме час подумати, які укоси вам найкраще підійдуть. Рекомендуємо замовити монтаж укосів якнайшвидше, тому що вони здійснюють декоративну, енергоощадну та гігієнічну функцію.

Типи укосів для металопластикових вікон

Основними матеріалами для обробки укосів є гіпсокартон, штукатурка та пластик.

Гіпсокартонні укоси найдешевші, монтуються швидко. Але вони легко піддаються дії вологи, тому довговічними їх назвати важко. Укоси для пластикових вікон із звичайної штукатурки, крім того, що виглядають не сучасно, вимагають багато матеріалів, що робить їх недешевими. Технологія виготовлення передбачає нанесення штукатурки у кілька шарів. Для цього попередній шар повинен повністю висохнути, інакше тріщин не уникнути. Традиційні укоси штукатурки потрібно періодично покривати водоемульсійною фарбою або емаллю. Пластикові укоси встановлюються швидко, виглядають сучасно і служать довго. З усіх видів укосів для пластикових вікон це найкращий варіант.

Плюси пластикових укосів в Одесі

Фахівці нашої компанії швидко та на совість встановлять красиві довговічні пластикові укоси, які вмить перетворять будь-яке приміщення. Вони мають низку переваг.

- Швидкість монтажу. Пластикові укоси встановлюються лише за кілька годин, завдаючи Вам мінімум незручностей.

- Енергозбереження. Завдяки низькій теплопровідності матеріалів ці укоси зберігають тепло в приміщенні та не пропускають холод з вулиці.

- Довговічність. Пластиковим укосам не страшні волога та ультрафіолет, навіть через довгі роки вони не втратять привабливого вигляду.

- Гігієнічність. За цими укосами легко доглядати, достатньо лише протерти їх вологою губкою з мийним засобом.

Встановлення пластикових укосів в Одесі

Перед монтажем пластикових укосів майстри прибирають надлишки монтажної піни, ретельно задувають щілини, за потребою зміцнюють та утеплюють поверхню. Далі встановлюється спеціальний профіль, на який кріпляться пластикові панелі. Стики між панелями та підвіконням акуратно герметизуються за допомогою силікону. Краї обов'язково обрамляються пластиковим куточком.

Попри простоту, установку укосів краще не проводити самостійно. Ви можете помилитися при виборі матеріалів та порушити технологію. Швидше за все, таку роботу доведеться переробляти, і замість економії ви отримаєте додаткові витрати та змарнований час.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Ціна на пластикові укоси у нас включає оплату роботи майстрів, вартість та доставку матеріалів. Ви можете замовити комплексні послуги зі встановлення вікон з укосами, заощадивши час на пошук бригади робочих.

Ми цінуємо свою репутацію, тому використовуємо виключно найкращі матеріали, до виконання робіт допускаються лише кваліфіковані фахівці.

Французький балкон

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти