okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові вікна з двокамерним склопакетом

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Двокамерний склопакет

Всі пластикові вікна поділяються на певні види відповідно до кількості скла у рамах та повітряних камер. Також має значення й товщина скла, яка може становити 4 мм або 6 мм. Прості металопластикові вікна Одеса – однокамерні, тобто їх склопакет має всього два скла. Таке скло усе ж таки краще не вибирати для будівель, які призначені для постійного проживання людей, оскільки вони не дуже добре зберігають тепло. Однокамерні склопакети являють собою два скла, які з'єднуються між собою гумою. Вони мають невелику вагу. Такий простий склопакет використовують для встановлення в приміщеннях із гарною теплоізоляцією. Якщо Ви вибираєте металопластикові вікна для свого будинку чи квартири, то радимо зупинити свій вибір на вікнах з двокамерним склопакетом або з енергозберігаючим склом.

Двокамерні вікна

Зазвичай у житлових квартирах та будинках встановлюють пластикові вікна з двома камерами. Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, відповідно він має дві повітряні камери. Завдяки такому прошарку металопластикові віконні блоки зберігають тепло краще, ніж вікна з однокамерними склопакетами. До того ж двокамерні пластикові вікна забезпечують високий рівень звукоізоляції.

Вікна з двокамерним склопакетом

Важливо знати, що, попри те, що двокамерні склопакети мають між рамами два прошарки з повітря, у таких металопластикових вікнах не буде накопичуватися павутиння та пил, оскільки простір між склом герметичний. А це означає, що процес експлуатації металопластикових профілів із двома камерами максимально простий та зручний.

Не забувайте, що вибирати кількість скла у склопакеті пластикових вікон потрібно, виходячи з рівня теплоізоляції Вашої квартири, будинку, офісу. Адже саме через вікна (переважно через скло) приміщення втрачає більшу частину тепла.

Завод Основа Одеса

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти