okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові вікна ПВХ для квартири

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Вікна у квартиру

Вибираючи матеріал, з якого будуть виготовлені вікна у квартирі, багато хто насторожено ставиться до абревіатури ПВХ, яка лякає їх своєю хімічною назвою. Але варто згадати, що полівінілхлорид використовується при виготовленні пластикових тар та контейнерів для зберігання донорської крові, для обладнання медичних центрів для людей, які страждають на астму. Полівінілхлорид оточує нас і вдома, і на роботі, і навіть у громадському транспорті. Пластик ПВХ використовується при виготовленні електричних чайників, корпусів комп'ютерів та багатьох меблів.

Металопластикові вікна для квартири

Пластикові вікна відрізняються від дерев'яних недорогою ціною, легкістю монтажу та великою кількістю різних профілів. Сучасні технології дозволяють замовити рами, фрамуги тієї форми, яка найкраще впишеться в інтер'єр вашої квартири, будинку або офісу, а всі технічні характеристики, такі як тепло-, шумоізоляція та інші властивості вікон ПВХ, залишаться незмінними.

Купити металопластикові вікна для квартири в Одесі

Який усе-таки вибрати металопластиковий профіль для скління власної квартири? Таке питання задають собі всі замовники пластикових вікон в Одесі. Профіль – просторова конструкція з певною кількістю перегородок та порожнистою структурою; всередині розділена на спеціальні камери, заповнені повітрям. Промерзання металопластикових вікон є малоймовірним при більшій кількості камер і при більшій товщині їх стінок. Компанія "Основа" пропонує високоякісні профілі KBE, Rehau та Trocal німецького виробництва.

Пластикові вікна для квартири

Металопластикові вікна ПВХ для квартири можна затонувати. При цьому вибір тонів для тонування досить широкий. Також існує кілька способів тонування скла. Перший спосіб — це тонування скла «у масі», коли його тонують відразу при виготовленні, ще на заводі. Такий спосіб вважається найбільш надійним та довговічним. Другий спосіб – тонування скла за допомогою напилення або спеціального плівкового покриття. Недолік такого тонування – недовговічність (фарба досить швидко вицвітає, навіть може піти плямами). Якщо Ви хочете зберегти влітку у квартирі ранкову прохолоду, можна встановити дзеркальні напівпрозорі склопакети, які відбиватимуть і частково приглушатимуть сонячне світло.

У фірмі "Основа" ви зможете купити найкращі металопластикові вікна для квартири за доступними цінами в Одесі. Тільки ми пропонуємо високу заводську якість конструкцій за низькими цінами від заводу-виробника.

Догляд за пластиковими вікнами у квартирі

За конструкціями ПВХ набагато легше доглядати, ніж дерев'яні. Щоб вікна металопластикові у квартирі служили довго, просто не слід дряпати профіль. Мити пластикові вікна у квартирі найкраще без застосування концентрованих кислот або розчинників звичайною поролоновою губкою, а скла натирати будь-яким м'яким матеріалом (замшею, наприклад).

Завод-виробник Основа

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти