okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна безпечні

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна ціни

Захист від зламу

Від нещасного випадку ніхто не застрахований. Людина більше почувається у безпеці у приміщенні. Щоб ваш будинок залишався безпечною фортецею навіть у разі займання, потрібно подбати про це завчасно. Часто при пожежі єдиним шляхом порятунку залишається вікно. Але вікно може й занапастити життя. Дуже важливо, щоб не спалахнули рами, не відрізавши цим життєво важливий шлях.

Металопластикові вікна безпечні, оскільки вирізняються підвищеною стійкістю до займання. ПВХ, полівінілхлорид, з якого виготовляються пластикові віконні конструкції, не підтримує процес горіння. ПВХ дуже повільно плавиться. Отже, пластикові конструкції набагато безпечніші за дерев'яні. Навіть у разі займання металопластикового вікна полівінілхлорид виділяє менше тепла, ніж дерево і швидкість поширення полум'я знижується в рази.

Ще одна перевага металопластикових вікон у боротьбі з вогнем – їдкий запах, який супроводжує плавлення ПВХ. Хлороводень можна відчути навіть у незначній концентрації, тому зупинити спалах можна на початковій стадії.

Вікна безпечні

Пластикове вікно ПВХ може і запобігти пожежі. Дуже часто вогонь починає поширюватися після того, як лопаються шибки, не витримавши високої температури, потім відбувається сильний приплив кисню і полум'я розігрується ще активніше. Безпечні вакуумні склопакети пластикових вікон витримують високі температури, тому залишаються неушкодженими. Вони можуть запобігти розповсюдженню вогню, перекривши доступ кисню зокрема завдяки своїй герметичності.

Ви також можете замовити протизламну фурнітуру — це захистить Ваш будинок від непроханих гостей. А щоб Ви були спокійні за безпеку вашої дитини, є можливість встановлення дитячого замка.

Завод металопластикових вікон Основа

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти