okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна від фірми "Osnova"

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам!

Металопластикові вікна Одеса

Ціни на металопластикові вікна

Прийнявши рішення поміняти Ваші старі вікна на нові пластикові, Ви станете перед вибором, якому профілю та фурнітурі віддати перевагу, де і за якою ціною придбати металопластикові вікна Одеса, замовляти до них підвіконня, москітну сітку, відливи та інші комплектувальні елементи./p>

Металопластикові вікна в Одесі низькі ціни

Діють великі знижки на всі види та розміри металопластикових конструкцій. Поспішайте зробити замову.

Наш сайт допоможе Вам ухвалити правильне рішення. Тут Ви зможете отримати повну інформацію, що Вас цікавить. Також у Вас є можливість проконсультуватися з приводу питань і отримати кваліфіковану пораду при виборі того чи іншого металопластикового виробу. Зробивши вдома попередні заміри самостійно і зателефонувавши нам за вказаними номерами, Ви зможете дізнатися приблизну ціну за Вашу замову. Якщо ціна Вас влаштує, у будь-який зручний для Вас час кваліфіковані співробітники здійснять точні виміри.

Ваші пластикові конструкції будуть виготовлені на українському заводі «Основа» (м. Херсон) на професійному заводському обладнанні, після чого вони пройдуть перевірку якості, будуть доставлені до Одеси та в найкоротший час встановлені нашими фахівцями. Монтаж буде проведено якісно, акуратно та швидко. Наші вікна та двері виготовляються із сертифікованого німецького профілю КВЕ (3, 5 та 6 камер) та німецької фурнітури Winkhaus. Вони якісні, довговічні, екологічно чисті та естетичні. Ви маєте можливість замовити пластикові конструкції також з якісного українського профілю Osnova-WDS 4-камерного та WDS 5-камерного.

Ми надаємо найнижчі ціни в Одесі на всі пластикові конструкції. Для постійних клієнтів та покупців, замова яких перевищує 5 квадратних метрів, існує додаткова знижка.

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти