okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Колірна гама пластикових конструкцій

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами від фірми "Основа" — просто зателефонуйте нам

Ціна на пластикові вікна

Стається, що втілення архітектурного задуму при будівництві новобудов, котеджів чи реконструкції історичного фонду міста потребує окремого підходу та індивідуального колірного рішення для металопластикових вікон. Це необхідно для того, щоб надати цілісність архітектурному вигляду всієї будови. З іншого боку, внутрішнє оздоблення всього приміщення та окремі елементи декору також повинні гармонійно поєднуватись по колірній гамі з віконними конструкціями, створюючи тим самим неповторний дизайн інтер'єру. Для досягнення всіх цих цілей досить часто використовують ламіновані металопластикові вікна всіляких відтінків.

Сучасні технології виготовлення металопластикових вікон дозволяють виробляти пластикові профілі різних кольорів, включно імітацію під структуру дерева. В основі декоративного оздоблення пластикових профілів лежить ламінація, завдяки якій досягається не тільки потрібна кольорова гама вікон, а й додаткові характеристики.

Металопластикові вікна ламінуються як з одного боку, так і з двох, також фарбується профіль усередині для того, щоб надати вікнам ще більшої естетичної привабливості. Таке декоративне оздоблення пластикових вікон натурально відтворює структуру деревини, імітуючи текстуру темного та світлого дуба, червоного дерева, воно також можливе в однотонних варіантах. Після ламінації вікна практично не можна відрізнити від віконних конструкцій, вироблених з натуральних матеріалів.

Колірна гама пластикових віконКолірна гама металопластикових вікон

Увага!
Колір представлених екземплярів профілів може відрізнятися від побачених на екрані комп'ютера.

Для того, щоб виготовити ламінований профіль, використовується спеціальна плівка, яка не тільки додасть вікну додаткову привабливість та естетичність у вигляді яскравого забарвлення, але і зробить віконну раму більш стійкою до впливу атмосферних впливів, ультрафіолетових променів, перепадів температур, оскільки плівка має високу міцність. Під час експлуатації на поверхні пластикових вікон у ламінації не з'являються подряпини, а сліди від пальців рук залишаються непомітними. Доглядати ламіновані профілі можна за допомогою будь-яких доступних мийних засобів, за винятком абразивних (вони мають у своєму складі дрібні тверді частинки). Саме тому кольорові металопластикові вікна протягом тривалого часу зберігають свої позитивні характеристики.

Ламінація металопластикових вікон здійснюється так: на попередньо нагрітий готовий профіль наноситься шар спеціального клею, зверху наклеюється кольорова захисна плівка. При нанесенні плівки клей розплавляється, з'єднуючи таким чином поверхні профілю та плівки та утворюючи однорідну структуру. Далі металопластикова конструкція проходить через ламінувальну машину, де плівкове покриття остаточно закріплюється. Щоб отримати якісне вікно з ламінацією, виробникам необхідно здійснювати постійний контроль над перебігом усього процесу.

Вартість ламінованого металопластикового вікна дещо дорожча стандартного білого, але вона компенсується додатковими отриманими перевагами.

Основні властивості ламінованих плівок

- високий рівень стійкості до всіх атмосферних впливів;

- стійкість до впливу ультрафіолету;

- зовнішня привабливість;

- простота у догляді.

Можливості використання:

- ламінація всіляких металопластикових конструкцій;

- розміщення на поверхні зовні та всередині, тільки зовні, тільки всередині;

- можливість поєднання плівки різних кольорів усередині та зовні приміщення.

Переваги:

- оформлення вікон, дверей та ролет приміщення в одній кольоровій гамі;

- отримання стійкої до різних впливів ззовні та появи подряпин поверхні;

- гарантія якості, підтверджена асоціацією RAL;

- ламінований профіль не вимагає спеціального догляду;

- при експлуатації не зменшується міцність зварних кутів;

- ламінація профілів здійснюється виключно у заводських умовах.

Офісні перегородки

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти