okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Відливи на металопластикові вікна

Як вибрати металопластикові вікна

Відливи

Вже тривалий час незамінний захист металопластикових вікон — віконні відливи (або водовідливи), тобто зовнішні підвіконня. Зазвичай вони виготовляються з прокатаного оцинкованого листа, зверху покритого захисним шаром та полімерним складом з поліестеру. Це полімерне покриття покращує естетичність зовнішнього вигляду житлової будівлі або офісної споруди. Але крім естетичної функції відливи характеризуються ще цілим рядом важливих технічних властивостей, націлених насамперед на захист металопластикових вікон від впливу навколишнього середовища. Відливи на пластикові вікна — це важлива деталь усієї віконної системи, яка призначена для відведення талої або дощової води. У віконних системах, де не використовують відливи, волога з часом проникне всередину віконної конструкції та діятиме руйнівно на неї. Тому сміливо можна сказати, що встановлення пластикових вікон без відливів це дуже велика помилка, яку часто роблять замовники металопластикових вікон, оскільки вікно без відливу через кілька років, на жаль, стане непридатним.

Відливи мають такі важливі властивості: стійкість до УФ-випромінювання, міцність, безшумність і висока стійкість до атмосферних явищ. Сучасні оцинковані відливи довгий час не піддаються корозії та не деформуються під впливом температурних перепадів.

Відлив на металопластикові вікнаВідливи на пластикові вікна

Поліестер характеризується високим ступенем кольоростійкості та пластичності (теплостійкість приблизно +1200С). Саме тому оцинковані віконні відливи довговічні та багато років не змінюють свої властивості та зовнішній вигляд. Сучасні технології розробили відливи із полімерним покриттям, тому вони стануть чудовим декоративним рішенням для будь-якої квартири чи будинку. Дуже важливо для покупців, щоб віконний відлив поєднувався із пластиковим вікном, органічно вписувався у загальний фасад будівлі, був акуратно виконаний. Якісний відлив на металопластикові вікна має ще одну важливу якість — досить простий монтаж. На відливах наклеєна захисна плівка, яка виключає можливість механічних пошкоджень під час транспортування та встановлення відливу. Важливі захисні властивості віконних відливів на вікна в поєднанні з приємним дизайном роблять відлив не просто важливою функційною деталлю, а елегантним, естетичним аксесуаром для Вашого вікна.

Структура відливу

Структура сталевого листа з полімерним покриттям

Основні характеристики відливів

Металопластикові перегородки в Одесі

Пластикове вікно

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти