okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Склопакети для пластикових вікон

Вікна ціни

Одна з найважливіших деталей металопластикового вікна — склопакет, тому до вибору склопакета слід підійти з увагою та відповідальністю.

Склопакет — це світлопрозора конструкція, яка не підлягає збиранню і не укладена в раму. Склопакет може складатися з двох або трьох шибок, герметично з'єднаних за допомогою дистанційної рамки. Між склом дуже часто вставляється декоративна розкладка, яка надає склопакету особливу естетичність. У нас є склопакети зі звичайного скла 4 мм і 6 мм.

Схема склопакета

Види склопакетів

Спеціальні двокамерні склопакети допоможуть Вам позбутися зайвого шуму з вулиці, зберегти тепло у Вашій квартирі чи будинку. Двокамерні склопакети складаються з трьох стекол, між стеклами утворені повітряні камери.

Енергозберігаючий склопакет

Тим покупцям, які хочуть збільшити звуко- та теплоізоляцію у своєму будинку, ми пропонуємо спеціальні енергоощадні склопакети, виготовлені з енергозберігаючого i-скла, які всередині заповнені інертним газом. Такі склопакети мають спеціальне покриття, яке відбиває інфрачервоні промені, що переносять тепло. Ви одразу відчуєте ефект від такого типу склопакетів. Тому, що енергозберігаюче покриття складається з тонких шарів, які напилюються на поверхню скла, то прозорість скла змінюється незначною мірою.

Як перевірити наявність енергозберігаючого І-скла?

Як перевірити наявність енергозбереження

Також є можливість захистити свою квартиру або будинок від несанкціонованого зламу та проникнення грабіжників — замовте броньовані скла на Ваше металопластикове вікно або збільште ударостійкість склопакета. Удароміцність склопакета збільшується завдяки плівковому бронюючему покриттю.

Отже, склопакети бувають однокамерні та двокамерні. Враховуючи той факт, що практично половина тепла йде через шибки, а повітряний прошарок пропускає тепло набагато гірше за скло, тому кількість камер безпосередньо впливає на теплозахисні характеристики вікна. Але слід знати один нюанс — збільшуючи кількість скла у металопластиковому вікні, ви певною мірою зменшуєте світлопропускні характеристики вікна.

Види скла

У склопакетах, крім стандартного прозорого скла 4 мм та 6 мм, можуть використовуватися такі варіанти скла:

Крім цього ми пропонуємо новинку — мультифункційні склопакети. Мультифункційне скло — скло з нанесеним спеціальним покриттям, що забезпечує поєднання властивостей енергоощадження, захисту від сонця, світлопропускання, прозорості та естетичного зовнішнього вигляду. Детально про цей вид склопакета Ви зможете прочитати тут — Мультифункційний склопакет.

Ви можете вибрати будь-який тип склопакета, але Ваше рішення має бути зваженим, оскільки при виборі склопакета Ви вибираєте ступінь втрати тепла, що дозволить заощадити на опаленні, ступінь звукоізоляції, що зменшить проникнення неприємних шумів з вулиці, ступінь теплоізоляції, що також заощадить Ваші гроші.

Металопластикові вікна в Одесі

Підвіконня Данке

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти