okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Мультифункційне скло

У зв'язку зі збільшенням потреби кінцевого споживача в енергоощадженні та кондиціонуванні приміщень, керівництво компанії «Основа» ухвалило рішення ввести в асортимент новий мультифункційний склопакет, який трохи дорожчий за склопакет з енергозбереженням, але дешевший за склопакет тонований з енергозбереженням.

На ринку світлопрозорих конструкцій для захисту від сонця пропонуються протисонцеві стекла тоновані в масі або архітектурними плівками. І донедавна це було чи не єдиним рішенням на користь захисту від сонячного проміння. Тоноване скло має гарну селективність сонячного чинника, проте таке скло спотворює колірну передачу і пропускає всередину приміщення лише частину природного світла.

Мультифункційний склопакет

Крім того, вони не зовсім функційні в холодний період, коли потрібні функції теплозбереження і є потреба в економії коштів на обігрів приміщень. Сучасні віконні технології не стоять на місці, і вирішальною подією став винахід мультифункційного скла, який не тільки має функцію енергоощадного скла, а й характеризується покращеною сонячною селективністю, тобто забезпечує контроль захисту від сонячних променів, пропускаючи водночас всередину будинку максимальну кількість природного світла через металопластикове вікно.

Мультифункційне скло з нанесеним спеціальним покриттям, що забезпечує поєднання властивостей енергозбереження, захисту від сонця, світлопропускання, прозорості та естетичного зовнішнього вигляду.

Зазначимо, що фахівці компанії «Основа», розробляючи новий продукт, врахували не лише сучасні будівельні технології, а й підвищені вимоги до теплоізоляції та захисту від сонячних променів.

Про інші види скла та склопакетів Ви зможете дізнатися тут — Склопакети.

Ремонт вікон Одеса

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти