okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна з енергозберігаючим склопакетом

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Ціна на металопластикові вікна

Енергозберігаючі вікна

Металопластикові вікна Одеса сьогодні мають підвищений попит у покупців, оскільки вони вирізняються дуже високими експлуатаційними характеристиками, такими як відмінна тепло- та звукоізоляція, герметичність, сучасний дизайн тощо. До того ж виробники пластикових вікон постійно намагаються вдосконалити віконні конструкції. Завдяки новим розробкам було створено покращений пластиковий профіль з енергозберігаючим склом. Такий винахід у світі віконних конструкцій дозволить суттєво знизити Ваші витрати на опалення. Тепер не треба турбуватися про герметичність швів металопластикових вікон рами таких віконних блоків досить щільно прилягають один до одного. А енергозберігаючі шибки не будуть віддавати тепло з Вашої квартири чи будинку через поверхню вікна на вулицю.

Енергозберігаюче скло

На перший погляд, унікальні енергоощадні стекла абсолютно нічим не відрізняються від звичайного скла, але вони відрізняються технологією виготовлення: енергозберігаюче скло виготовляється із застосуванням двох видів скла: K-скла та I-скла. K-скла мають тверду поверхню, а скла I-типу м'яку, але за експлуатаційними властивостями скла вони набагато перевершують стекла К-типу, оскільки мають вищу світлопропускну здатність. Якщо Ви хочете придбати вікна з однокамерним склопакетом, можна вибрати пластикові вікна з I-склом. Такі пластикові вікна будуть зберігати тепло у Вашому приміщенні так само, як і вікна із двокамерним склопакетом із простим склом. Ви зможете виграти в ціні, віддавши перевагу енергозберігаючому склу.

Склопакет з енергозбереженням

Чинна тенденція будувати будівлі з високими стелями та дуже великими вікнами підводить до питання теплоізоляції квартири або будинку. Погана герметичність віконних швів та стиків призводить до втрати тепла у Вашому приміщенні. Тому вихід із цієї ситуації — встановлення пластикових вікон з енергозберігаючим склом.

Як перевірити, що склопакет з енергоощадженням?

Перевіряємо енергозбереження

Про інші види склопакетів ви можете почитати тут — Склопакети.

Купити металопластикові двері

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти