okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластиковий профіль KBE, Kommerling, Osnova, Imperial

Профіль KBE

Німецька торгова марка KBE є лідером в Україні з виробництва високоякісного профілю для пластикових вікон, дверей, балконів тощо. Основний завод та головний офіс, який оснащений передовим обладнанням, знаходиться у Берліні.

Якість німецької марки КBЕ сертифікована 21 державною установою у восьми країнах. Німецький профіль КВЕ неодноразово відзначався міжнародними авторитетними конкурсами та головними спеціалістами з різних країн світу.

KBE

Отже, марка КВЕ вирізняється європейським стандартом якості. Тому популярність віконних виробів із профілю КBЕ серед покупців обумовлена тривалим терміном експлуатації (понад 40 років) та бездоганною німецькою якістю. Профіль КBЕ повністю відповідає найжорсткішим європейським нормам. Продукція із профілю КBЕ проходить багаторівневу перевірку якості.

Профіль КВЕ виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду). Німецькі віконні профілі КВЕ вже 25 років виготовляються із високоякісної сировини на найкращому європейському обладнанні. Профілі КВЕ для пластикових вікон виготовляють на основі ПВХ, який виготовляють за складною хімічною формулою. ПВХ — це природна сировина, що складається з нафти та кухонної солі. ПВХ має хімічно нейтральні характеристики. Це означає, що металопластиковий профіль КВЕ не вступає в реакцію з вологою та повітрям, є абсолютно екологічно чистим та безпечним для навколишнього середовища. До того ж на його основі виготовляють різноманітні медичні місткості для зберігання плазми та крові.

При виробництві профілю КВЕ використовуються передові технології. У центрі наукових досліджень профілю КВЕ день у день проводяться лабораторні випробування профілю, що призводить до його вдосконалення. Технології, відточені десятиріччями, багаторічний досвід, отриманий при виробництві профілю КВЕ, та безперервні дослідницькі роботи, що призводять до значного поліпшення характеристик профілю за всіма показниками, становлять особливість профілю КВЕ. Саме тому він вважається одним із провідних виробників профілю із ПВХ на світовому ринку. Протягом двох десятиліть розробок профільних систем КВЕ фахівці створили профіль, який задовольнить усі Ваші вимоги та побажання.

Профіль Imperial

В асортименті нашої компанії з'явився якісний профіль українського виробника — заводу «Міропласт». Це профіль Imperial з лінійки WDS. «Міропласт» — українська компанія, заснована у березні 2006 року з метою виробництва високоякісних профільних систем для металопластикових вікон та дверей з доступною ціною. Компанія «Міропласт» на сьогодні є найбільшим виробником профілів в Україні. Унікальна якість профільних систем, виготовлених цим заводом, визнана виробниками та дилерами металопластикових конструкцій по всій країні. Лабораторія контролю якості на заводі має державну акредитацію та працює у безперервному режимі для оснащення повної відповідності українським та міжнародним стандартам якості та дизайну.

Профільна система Imperial є п'ятою в лінійці WDS, після таких профілів як безпосередньо сам WDS, Trio, Galaxy та Olimpia. Ціна на металопластикові вироби із профільної системи Imperial буде найнижчою. Пластикові конструкції з цього профілю будуть комплектуватися двома видами фурнітури – турецькою Vorne та німецькою Winkhaus. Збиратись металопластикові конструкції з профільної системи Imperial будуть херсонським заводом «Основа».

Профіль Osnova

Торгова марка Osnova існує на ринку пластикових вікон із 2001 року. Спеціально для заводу "Основа" австрійськими вченими було розроблено високоякісну формулу профілю для виготовлення металопластикових конструкцій.

При виробництві виробів із ПВХ профілю Osnova використовується європейська сировина та австрійське обладнання.

Всі ці фактори разом з удосконаленою рецептурою, хімічною формулою, за якою виготовляється металопластиковий профіль Osnova, металопластикові вироби з цього профілю відповідають найвищим європейським стандартам якості. Завдяки використанню європейської сировини при виробництві профілю Osnova, металопластикові вироби, виготовлені на його основі, мають важливі технічні характеристики, такі як ідеальна шумоізоляція, теплоізоляція, відсутність намерзання льоду до скла взимку, легкий догляд за профілем та іншими.

Підвіконня Данке Одеса

Вікна пластикові ціни

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти