okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Переваги пластикових дверей ПВХ

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна Одеса ціна

Пластикові двері

Завдяки широким можливостям застосування металопластикові двері є дуже серйозними конкурентами для дерев'яних та алюмінієвих конструкцій.

Одна важлива особливість вхідних металопластикових дверей – обов'язкова наявність протизламних пристроїв, що застосовуються залежно від вимог покупця та умов використання приміщення. Через те, що пластик є менш міцним матеріалом, ніж правильно висушене дерево, виникає необхідність у цих протизламних елементів. На вхідні двері можна встановити замки із кількома фіксаторами-ригелями. Профіль, з якого виготовляються металопластикові двері, у рамах та стулках може бути посилений вкладишами замкнутого перерізу. Також можуть бути вставлені додаткові сталеві вкладки у зовнішні камери профілів металопластикових дверей. Вони блокують доступ до фальця та запірних пристроїв. Двері із пластику можна доповнити різноманітними защіпками, електричними приводами відкривання, штульповими елементами та багатьом іншим. Такі запобіжні заходи значно підвищать надійність і довговічність металопластикових дверей.

Металопластикові двері

А головне — металопластикові двері витримують великі перепади температур та стійкі до вологи.

Вхідні двері ПВХ значною мірою впливають на індивідуальність всього Вашого будинку чи офісу. Вхідні двері, крім захисної функції, здійснюють важливі архітектурні завдання.

Металопластикові профілі, що пропонуються заводом "Основа", надають багато можливостей вибору при оформленні металопластикових дверей. При цьому не має значення, які двері Ви хочете замовити: одно- або двостулкові, з фрамугою або з боковиною — всі найнезвичайніші ідеї будуть втілені в життя у пластикових дверях без жодних проблем.

Пластикові двері ПВХ можуть додатково комплектуватися:

Розсувні системи

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти