okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Переваги металопластикових вікон

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Переваги пластикових вікон

Металопластикові вікна Одеса мають ряд переваг перед дерев'яними, алюмінієвими та іншими видами конструкцій. Переваги металопластикових вікон – це:

Помірна ціна. Як відомо, ціни на дерево завжди були високими, тож альтернативою для дорогих дерев'яних вікон останнім часом стали пластикові.

Екологічна чистота, оскільки виготовлені з ПВХ (полівінілхлориду). Хоча виробники дерев'яних вікон і говорять, що сучасні дерев'яні рами екологічно чистіші, ніж металопластикові, але це далеко не так. Відомо, щоб дерево служило довше, його просочують спеціальним канцерогенним розчином-антисептиком, який далекий від екологічно чистого. Іноді в інтернеті або в пресі з'являється інформація про те, що ПВХ (полівінілхлорид) – це матеріал, який містить шкідливі сполуки, у тому числі деякі важкі метали. Але насправді, ПВХ, цей сучасний матеріал, безпечний, недаремно з нього виготовляють медичні ємності для збереження плазми, крові, так само з нього виготовляють канцтовари та посуд.

Переваги металопластикових вікон

Простота догляду. Дерев'яні вікна та двері вимагають за собою ретельного догляду та навіть певного періодичного ремонту. А пластикові вікна потрібно лише час від часу протирати вологою ганчіркою, щоб зняти з них бруд і пил.

Теплоізоляція. Металопластикові вікна мають дуже високу щільність притвору, тому квартира виявляється захищеною від протягів, холоду, пилу та шуму з вулиці.

Звукоізоляція. Якщо Ви встановили у себе у квартирі металопластикові вікна, то, звичайно, квартира не стає повністю звукоізольованою. Але рівень шуму, особливо високочастотних звуків, значно знижується. Низькочастотні звуки (відбійні молотки на будівництві, шум автомобілів тощо) будуть чутні, але вони стануть малопомітними.

Естетичність оформлення. Не має значення, в якому стилі виконано ремонт у вашій квартирі чи будинку, вони обов'язково впишуться у ваш інтер'єр.

Довговічні. Дуже важливою перевагою металопластикових конструкцій є те, що вікна та двері з ПВХ розраховані на експлуатацію протягом 50 років. До того ж вони не втрачають свого привабливого зовнішнього вигляду – не жовтіють із плином часу, не вигоряють на сонці, не зазнають навал дрібних комах і не розсихаються від старості.

Переваги вікон пвх

Пожежобезпечні. Металопластикові вироби вирізняються пожежостійкістю та важко займаються.

Герметичність. Фурнітура, яка використовується в металопластикових вікнах, сприяє щільному приляганню стулки та, відповідно, тепло- та звукоізоляції. Але не варто думати, що вікна із пластику постійно течуть (при холодній погоді за вікном) – своєчасне провітрювання приміщення, а також гарна вентиляція чудово розв'язують питання появи конденсату на вікнах. Також варто сказати, що герметичність не 100-відсоткова, це призвело би до утворення плісняви та грибків.

Розсувні системи

Вікна ціни

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти