okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Китайські броньовані двері в Одесі

Низькі ціни в Одесі та відмінна якість роблять китайські металеві двері торгової марки "ААА" конкурентними в сьогоднішній економній ситуації в Україні.

Купити китайські броньовані двері за низькими цінами в Одесі можна у нас. Для цього телефонуйте за вказаними телефонами.

Китайські металеві двері "ААА" покриті спеціальним лаковим покриттям, яке надає вхідним дверям приємного зовнішнього вигляду.

У модельний ряд входять сталеві двері як економ-класу, так і дорожчі моделі. У варіанті "Економ" китайські металеві двері містять один замок, серія "Стандарт" укомплектована двома замикальними пристроями. Перший замок броньованих дверей має 5-канальну систему замикання дверного полотна у 12 точках. Два ригелі висуваються вниз (у поріг), два — вгору (в оголовок рами), чотири — в замкову частину рами, два — в бічну нижню частину рами, два — в бічну верхню. Замок до того ж оснащений ригельним фіксатором (собачкою), відкриття та закриття якого можливе тільки зсередини. Додатковий другий замок китайських дверей серії "Стандарт" має три ригелі, які висуваються в замкову частину рами. У комплект вхідних дверей ТМ "ААА" входить поріг із нержавіючої сталі.

Полотно вхідних металевих дверей ТМ "ААА" має товщину 5 або 7 см, залежно від класу китайських металевих дверей. Конструкція полотна складається з двох сталевих листів, товщина яких має 1 — 1,25 мм. Товщина коробки має 1,6 мм. Металеві листи по всьому периметру дверей приварені за допомогою лазерного зварювання до жорсткого каркасу.

Всередині дверного полотна розташований спеціальний металевий каркас, який складається з вертикальних та горизонтальних ребер жорсткості. По периметру коробки броньованих дверей знаходяться гумові ущільнювачі. Один з таких ущільнювачів розташований з боку відкриття полотна сталевих дверей та містить магнітну стрічку. Усі вказане вище забезпечує додаткову тепло- та звукоізоляцію дверей, а також практично повну пило- та повітронепроникність.

Вхідні китайські металеві двері ТМ "ААА" оснащені чотирма регульованими прихованими петлями, які до того ж здійснюють роль протизнімних штирів у броньованих дверях. Механізми замків у дію наводяться лише ключем: це виключає мимовільне захлопування вхідних металевих дверей. Унікальний за своїми можливостями циліндр із двома комплектами ключів надає замку секретності, також циліндр дозволяє перекодувати, не змінюючи на інший і навіть не витягуючи циліндр із замка.

Китайські броньовані двері мають чотиришарове атмосферостійке покриття, а саме — ґрунтовка, фарбування, термообробка, фарбування з імітацією фактури дерева, термообробка, атмосферостійкий антикорозійний лак. Складний профіль зовнішнього сталевого листа перешкоджає відтисканню полотна броньованих дверей від рами ручним механічним інструментом.

Технічні характеристики вхідних дверей в Одесі

Китайські вхідні броньовані двері мають низку технічних характеристик:

Замки: у серії "Економ" — 1, у серії "Стандарт" — 2 (11 — 13 точок замикання у трьох напрямках).

Поріг — поріг із нержавіючої сталі.

Товщина сталі: коробки — 1,2 мм, дверного полотна — 0,8.

Розмір дверного блоку: ширина — 86, 96 або 120 см, висота — 205 см.

Наповнення: стільникове наповнення або PU піна (дає максимальну тепло- та звукоізоляцію бронедвері).

Покриття: 4-шарове лакове покриття або МДФ-накладка. Порошкове покриття є атмосферостійким, не змінює свій колір від перепадів температури та вологи.

Китайські металеві двері

Щоб дізнатися ціну броньованих дверей за вашими розмірами в Одесі — просто зателефонуйте нам.

Металопластикові вікна в Одесі

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти