okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Найкращі металопластикові вікна Одеса

Щоб дізнатися ціну пластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам!

Кращі ціни на металопластикові вікна

Найкращі пластикові вікна

Вважається, що сам факт заміни старих «радянських» вікон на пластикові гарантує розв'язання всіх проблем із тепло- та звукоізоляцією, продуванням та запотіванням скла. Але це завжди так. Дуже важливо вибрати дійсно найкращі металопластикові вікна, але знайти їх в Одесі не так просто, як може здатися на перший погляд. Потрібно розумно підійти до покупки нового пластикового вікна.

Так що ж потрібно зробити, щоб не помилитися? Як дізнатися, які металопластикові вікна добрі, а які не варто замовляти? Вирішальний фактор для Вас при виборі найкращих пластикових вікон — правильний вибір віконної компанії.

На що ж насамперед потрібно звернути увагу?

1. Необхідно поцікавитися, скільки часу існує на ринку виробник металопластикових вікон. Це допоможе Вам перестрахуватися, оскільки зараз в Одесі багато фірм-одноденок.

2. Перевіряйте наявність різних сертифікатів на пластиковий профіль та на самі конструкції, що вказує на порядність та солідність обраної віконної компанії. Завод-виробник металопластикових конструкцій «Основа» вже понад 10 років виробляє пластикові вікна та заслужив на довіру у покупців.

Кращі пластикові вікна

3. Також дуже багато залежить від профілю, з якого виготовляються пластикові вікна. Завод "Основа" працює тільки з перевіреними часом профільними системами — KBE, Kommerling, Osnova, Imperial. Унікальна технологія виготовлення металопластикового профілю КВЕ гарантує екологічну чистоту та безпеку Вашим новим металопластиковим вікнам. Завод уже багато років вважається одним із головних лідерів на ринку продажу металопластикових вікон, тому вибір наших компаній — пластикові вікна КВЕ.

Кращі металопластикові вікна

4. Наступний важливий етап — вимір віконних прорізів. Щоб правильно зробити виміри та дізнатися вартість майбутнього вікна, потрібно викликати спеціалістів. Але якщо Ви звернетеся до нас, то достатньо знати приблизні розміри віконних отворів – це дозволить нашому менеджеру зробити первинний розрахунок вартості пластикових вікон. Якщо ціна Вас влаштує, наші кваліфіковані робітники зроблять точні виміри та розрахують остаточну ціну на металопластикові конструкції.

5. Наявність гарантійного обслуговування металопластикових вікон в обумовлений період після монтажу. Завод "Основа" пропонує 40 років гарантії на профіль, із якого виготовляються готові вікна. Ми, своєю чергою, даємо 5 років гарантії на всі встановлені конструкції: протягом цього часу регулювання фурнітури та ремонт вікна здійснюється нашим коштом.

Купити найкращі пластикові вікна в Одесі за низькими цінами

При покупці кращих пластикових вікон заводської якості з німецького профілю в нашій компанії, Ви отримаєте гарантію на якість виробу та монтажні роботи на 5 років. Наша компанія є офіційним дилером заводу "Основа" в Одесі та пропонує найнижчі ціни на усі види металопластикових виробів — вікон, дверей, балконів, лоджій, розсувних систем та ін.

Кращі металопластикові вікна в Одесі — це вікна, придбані у нас!

Металопластикові двері

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти