okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Пластикові вікна нестандартної форми Одеса

Нестандартні вікна — це металопластикові вікна, які мають форму, відмінну від прямокутної. За своєю функційністю вони абсолютно не відрізняються від стандартних, але додають вашому будинку унікальність та архітектурну завершеність. Виготовлення та встановлення нестандартних пластикових конструкцій — складний і трудомісткий процес, саме тому і вартість таких виробів істотно вища за звичайні прямокутні.

Купити нестандартні вікна за низькими цінами в Одесі

Ціна металопластикових вікон зростає пропорційно до витрат на матеріали, виробництво та використання спеціальних технологій. Виготовляються нестандартні вікна довше, ніж звичайні — від двох до п'яти тижнів. Термін виготовлення залежить від форми та розміру конструкцій, наявності чи відсутності ламінації.

Компанія "Основа" пропонує якісні пластикові вікна нестандартної форми заводської якості за найнижчими цінами в Одесі. Щоб розрахувати ціну або купити нестандартні конструкції — телефонуйте за вказаними телефонами або надсилайте повідомлення в онлайн-чат.

Види пластикових вікон нестандартної форми

Нестандартні металопластикові вироби можуть мати форму арки, трикутника, кола, трапеції та ін.

Аркові пластикові вікна — нестандартні конструкції, верхня частина яких має форму арки (дуги). Найчастіше аркові вікна глухі, але також є можливість зробити їх такими, що відкриваються. Аркові металопластикові вікна, у яких діаметр арки менш як 50 см, можуть бути лише глухими. Найпопулярнішим арковим виробом є конструкція у вигляді правильної арки – висота вікна дорівнює половині його ширини. Форма неправильної арки — це підковоподібна, стрілчаста, напівциркульна.

Круглі металопластикові вікна дуже популярно використовувати при склінні заміських будинків, оскільки вони додадуть шарму та родзинок неповторності будь-якому типу приміщення — бібліотеці, ванній, спальні або горищу. Зазвичай круглі конструкції роблять глухими. Якщо ж потрібне відкривання, то в такому разі вікно ділять вертикально або горизонтально імпостом на дві половини, на імпост встановлюється поворотна або відкидна фурнітура. Щоб відкривалися обидві половини круглого вікна, воно має бути виготовлене із двох окремих, пов'язаних між собою напівкруглих частин.

Трикутні та трапецієподібні пластикові вікна досить часто використовуються при проєктуванні заміських будинків, дач. В наш час досить популярні будівлі з гостроверхими дахами, саме тому є попит і на трикутні вироби, якими скліють мансардні та напівмансардні поверхи. Пластикові вікна у формі трикутника і трапеції можуть бути глухими або зі стулками, що відкриваються. Фурнітуру для таких вікон вибирають поворотну або відкидну, але вони не можуть бути поворотно-відкидними. Обмеженням для трикутних вікон є мінімально допустимий кут 30 градусів. При меншому куті неможливо виконати зварювання якісно та акуратно.

Вибираємо профіль та фурнітуру для нестандартних вікон

Під час встановлення металопластикового вікна нестандартної форми необхідно врахувати, що, крім естетичних функцій, воно має здійснювати й ряд практичних — надійно захищати приміщення від несприятливих зовнішніх умов, мати високі показники звуко- та теплоізоляції. Саме тому потрібно бути дуже уважним при виборі елементів металопластикового вікна — а саме профілю та фурнітури.

Пластиковий профіль для нестандартних вікон повинен мати такі характеристики:

Також звертайте увагу на кількість камер у профілі: чим їх більше, тим вищі показники теплозбереження.

Обов'язкова умова для нестандартних металопластикових вікон будь-яких форм та розмірів — якісна фурнітура, саме вона визначає довговічність, якість використання та надійність функціонування віконної конструкції.

Нестандартність віконної конструкції збільшує навантаження на фурнітуру. Саме тому досить часто нестандартні вікна ділять на фрагменти, щоб відкритим був фрагмент стандартної прямокутної форми.

Отже, нестандартні пластикові вікна — це ефектно, незвично, але коштують вони в рази дорожче за стандартні: у них не можна заощадити на профілі або фурнітурі.

Компанія "Основа" — висока якість вікон та низькі ціни.

Металопластикові двері

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти