okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна ПВХ

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам!

Ціна пластикових вікон

Металопластикові вікна ПВХ

Сьогодні споживачі при покупці вікон в основному зупиняють свій вибір саме на металопластикових вікнах, які відрізняються надійністю, естетичністю та довговічністю. Різноманітна кольорова гама, великий вибір розмірів та форм дозволяють придбати металопластикові вікна для будь-якого типу приміщення. Пластикові вікна впишуться в інтер'єр і сучасного офісу, і квартири, і вдома. Вони чудово підійдуть і для невеликої дачі.

Пластикові вікна ПВХ

Металопластикові вікна ПВХ отримали свою назву завдяки технологіям виготовлення їх профілю. Міцний металевий каркас, який підсилює конструкцію та надає їй міцності, зверху покривають пластиком. Такі вікна можуть використовуватись у різних кліматичних зонах, оскільки витримують великі навантаження, перепади температур, пориви вітру та високу вологість.

Технології виробництва пластикових вікон удосконалюються, попри те, що металопластикові вікна зовсім недавно з'явилися на українському ринку. Виробники металопластикових вікон надають різні кольори віконного профілю. Геометрія вікон також може бути різною: можна замовити металопластикові вікна квадратної форми та прямокутної, у формі трикутника, арки та навіть кола.

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна Одеса мають велику кількість переваг у порівнянні з іншими віконними конструкціями. По-перше, металопластиковий профіль довговічний, стійкий до різних атмосферних явищ. Стулки пластикового вікна дуже щільно прилягають до рами, що забезпечує високу герметичність вікна. Герметичність, своєю чергою, дозволяє підвищити шумо- та теплоізоляцію металопластикового вікна.

При збірці металопластикових вікон ПВХ використовується найякісніша фурнітура. Це означає, що стулки Вашого вікна закриватимуться щільно і таке вікно прослужить довгі роки, приносячи лише задоволення та комфорт.

Якщо Ви визначилися з кольором, формою та наповненням металопластикового вікна, то можете замовити його прямо зараз. Діють великі знижки!

Засклення лоджії

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти