okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Засклити лоджію, балкон ціна в Одесі

Цікавить ціна металопластикових балконів та лоджій за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикове вікно

Вся пропонована нами продукція, у тому числі балкони та лоджії, виготовляється виключно з перевірених матеріалів — високоякісного німецького профілю КВЕ (в асортименті КВЕ 3 камери, КВЕ 6 камер з товщиною профілю 70 мм та КВЕ 6 камер з товщиною профілю 88 мм) та Kommerling (5-камерний), склопакетів різних видів, німецької фурнітури Winkhaus.

Засклити балконЗасклити лоджію

При склінні балконів і лоджій використовуються різні види фурнітури Winkhaus — відкидна, поворотна, поворотно-відкидна, зсувна з можливістю нахилу, штульпова (безімпостна). Ми пропонуємо Вам металопластикові балкони та лоджії з якісних українських профілів — Imperial 3-камерного, Osnova Design 4-камерного та Osnova Premium 5-камерного, які також комплектуються німецькою фурнітурою Winkhaus.

Засклити балконЗасклити лоджію

Засклення балконів та лоджій здійснюється однокамерними та двокамерними склопакетами. Наші металопластикові балкони та лоджії будуть Вам надійним захистом від холоду, шуму та пилу. Склити балкон або лоджію металопластиком означає отримати ще одне тепле житлове приміщення у своєму будинку або квартирі.

Під час встановлення металопластикових балконів та лоджій бажано встановлювати зовні нижній відлив і верхній козирок, які закриють неестетичні монтажні шви, захистивши їх від впливу зовнішнього середовища, і нададуть Вашому вікну закінченого вигляду. За бажанням замовника всередині пластикового балкона або лоджії також можна встановити підвіконня та антимоскітну сітку.

Підвіконня дозволить додати ще одну вільну поверхню, яку можна буде прикрасити кімнатними квітами або іншими елементами декору. Москітна сітка стане незамінною в спеку року, коли різні комахи з легкістю можуть потрапити з вулиці у Ваш будинок чи квартиру через вікно. У тому чи іншому разі, вирішіть склити балкон або лоджію, та отримайте затишний, теплий і комфортний будинок.

Засклити балкон ОдесаЗасклити балкон Одеса

Ми пропонуємо найнижчі ціни в Одесі на всі види металопластикових конструкцій, у тому числі на пластикові балкони та лоджії. Тому заскливши лоджію або балкон саме у нас, Ви суттєво заощадите на вартості виробу та придбаєте якісну продукцію заводської збірки. Всі пластикові вироби проходять перевірку якості.

Діють великі знижки на всі види та розміри металопластикових конструкцій.
Поспішайте зробити замову.

Балкони та лоджії під ключ

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти