okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Дорогі та дешеві пластикові вікна

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна ціни

Дорогі пластикові вікна

Нерідко вибір покупця залежить не тільки від якості продукції, що купується, а й від її ціни. Фірми-виробники часто «йдуть назустріч» економним, ощадливим покупцям, пропонуючи неякісну продукцію, виготовлену в гаражних умовах за меншою ціною. Але досить часто така економія підтверджує те, що «скупий платить двічі», і після кількох років експлуатації такі дешеві пластикові вікна треба міняти на якісніші. Тому при виборі фірми, що пропонує пластикові вікна, Вам необхідно перевірити наявність різних сертифікатів якості. Якщо Вам нададуть відповідні сертифікати якості, це свідчить про те, що компанія є стабільним підприємством і якість пластикових вікон цієї фірми контролюється та відповідає нормі.

Якісні вікна

На якість всього пластикового вікна впливають не лише правильні технології, а і якість вихідного матеріалу. При виготовленні пластикових вікон використовується така сировина, як ПВХ (полівінілхлорид), який є дрібним білим порошком. Для того, щоб виготовити з ПВХ віконний профіль, його змішують з різними добавками за певних умов і температури до однорідної суміші. Як добавки можуть використовуватися стабілізатори, допоміжні полімерні реагенти (пігменти, наповнювачі, мастила) і т. ін. Наявність та концентрація таких додаткових компонентів визначаються вартістю всього виробництва та кінцевим передбачуваним результатом.

Хороші пластикові вікна

Щоб визначити, чи не заощаджували на Ваших металопластикових вікнах, використовуйте такі візуальні підказки. Отже, щоб профіль металопластикового вікна не втратив свою білизну, в суміш ПВХ при виробництві профілю додають оксид титану. У процесі виготовлення профілю велике значення має і те, чи рівномірно розподілилися компоненти в суміші, оскільки саме від однорідності суміші ПВХ з різними добавками залежить надалі однорідність самого пластикового профілю, а також чи зможе він витримувати значні механічні навантаження.

Для консультації чи розрахування вартості пластикового вікна в Одесі Вам потрібно лише написати нам листа або зателефонувати.

Розсувні системи ціни

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти