okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна чи дерев'яні?

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам!

Дерев'яні або пластикові вікна

Якщо Ви зібралися поміняти свої старі вікна, то, напевно, зіткнулися з проблемою вибору: які все ж таки вікна купити — дерев'яні, пластикові, а може алюмінієві?.. Зрештою Ви зупинитесь на пластикових та дерев'яних — це два вічні конкуренти.

При виборі скління свого будинку, квартири чи офісу останнім часом люди стали усі частіше віддавати перевагу саме пластиковим вікнам. Такі важливі властивості металопластикових вікон, як міцність, зручність, хороша теплоізоляція та шумозниження, герметичні склопакети змушують людей робити свій вибір на користь пластикових вікон. Рами із пластику гігієнічні, естетичні, легко миються, їх не потрібно заклеювати на зиму, сучасна фурнітура, яка встановлюється на пластикові вікна, дозволяє відкривати вікна у двох напрямках, режим провітрювання без наявності у моделях кватирок — і це ще не всі плюси пластикових вікон.

Звичайно, головним критерієм залишається якість. На сьогодні існують і підробки. Дуже важливо вміти відрізнити якісний продукт підробки. Якість пластикових вікон багато в чому залежить від самого виробника, якості профілю, склопакетів та фурнітури. Якісним має бути й монтаж вікон у віконних отворах. Важливо також використовувати гідро- та теплоізоляційні стрічки, які запобігають запотіванню скла та утворенню грибка на укосах та стінах приміщення. Якщо всі ці чинники враховані, то Ваші нові пластикові вікна у порівнянні зі старими радянськими, які добре прозирали, сто разів були заліплені папером та фарбовані-перефарбовані, дають дивовижний результат. Різницю видно відразу.

Вікна пластикові або дерев'яні

Не варто забувати, що зараз є великий вибір колірної гами профілю від класичного білого до імітації цінних порід деревини. Пластикові вікна не потрібно буде підфарбовувати протягом усього терміну служби. Для економії грошей кольоровий пластик (колір золотий дуб, махагон) можна замовити тільки для одного боку профілю, а з іншого залишити класичний білий.

Однак крім переваг у пластикових вікон є і свої недоліки. Один із недоліків — це абсолютна герметичність у закритому стані. Пластикове вікно взимку не пропускає холод, а влітку повністю захищає від пилу та нав'язливих комах, але якщо приміщення постійно не провітрювати, то повітря в приміщенні «застоюється». Це може вплинути на стан кімнатних рослин: листя може сохнути, втрачати силу та колір. Люди теж починають страждати від нестачі вологості повітря.

Ще одним недоліком пластикових вікон є неможливість усунути механічні пошкодження, тобто пластик не можна відремонтувати. Якщо пошкодиться склопакет, замінити його можливо, але випадкові подряпини або сліди ударів на профілі залишаться на Вашому вікні до наступної заміни. Прихильникам натуральних матеріалів металопластикові вікна також не підійдуть. Хоча профіль пластикових вікон виготовляється з екологічно чистого матеріалу полівінілхлориду (ПВХ), красу деревини пластик ніколи не замінить.

Але попри ці недоліки, переваг усе ж таки більше. Тому наш вибір — пластикові вікна!

Ремонт вікон ціна

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти