okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Комплектувальні елементи
металопластикових конструкцій

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Вікна пластикові

Перш ніж встановлювати пластикові вікна, слід вивчити комплектувальні елементи вікон. Саме від комплектуючих залежить термін та якість служби пластикових вікон.

З чого складається пластикове вікно

Пластикове вікно може мати стандартну та нестандартну форму, але не залежно від форми, воно складається з трьох найважливіших складових — профілю, склопакета та фурнітури. Від цих елементів залежить краса та естетичність Вашого вікна, оскільки саме на них погляд падає насамперед. Якщо Ви хочете зробити вікно центром всього інтер'єру, то цим трьом складовим вікна слід приділити особливу увагу.

Але на довговічність вікон також впливає наявність інших додаткових комплектуючих віконних стулок, рами, імпоста, штапика, ущільнювача, підвіконня та москітної сітки, які також подовжують термін експлуатації пластикових вікон.

Основна частина вікна — стулка. Від того, як щільно стулка прилягає до віконної рами, залежить погода в будинку. Стулки бувають двох видів:

Складові пластикові вікна

Стулка також у своїй структурі має різні комплектуючі — ПВХ профіль, склопакет, штапик та фурнітура, у тому числі віконна ручка.

Дві або три стулки вікна розділяють імпости, виготовлені з ПВХ профілю.

Безперечними плюсами пластикового вікна є москітна сітка та підвіконня. Москітка не дозволить залетіти у Ваш будинок ні комару, ні мусі, а підвіконня дуже знадобиться тим, хто любить кімнатні рослини. Також підвіконня незамінне на кухонному вікні, оскільки для господарок це додаткова корисна площа, куди можна щось покласти або поставити. Підвіконня використовується не тільки для краси та завершеного вигляду пластикового вікна, але і для функційного використання, тому він має бути стійким до різних механічних пошкоджень.

Вибираючи пластикове вікно, не потрібно забувати про склопакет, ущільнювач та водовідливи.

Ремонт вікна Одеса

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти