okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна економ-класу

Цікавлять ціни на пластикові вікна, двері, балкони, лоджії та перегородки в Одесі за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Ціни на пластикові вікна

Велика різноманітність віконних систем в Одесі дозволяє придбати як елітні варіанти вікон, так і металопластикові вікна економ-класу. Звичайно ж, вони відрізняються від елітних не лише ціною, а і якістю. На сьогодні найвідоміші виробники пластикових профілів та вікон ПВХ виготовляють як дорогі, так і дешеві конструкції. Це робиться для того, щоб залучити покупців різних соціальних груп.

Металопластикові вікна економ-класу в Одесі

Ми можемо з упевненістю сказати, що в Одесі на металопластикових вікнах можна заощадити, водночас не втративши їх якість.

1. По-перше, подумайте над тим, у якому місяці Ви хочете встановлювати пластикові вікна. Безліч фірм — виробників металопластикових конструкцій пропонує своїм клієнтам сезонні знижки. Наприклад, Ви зможете розраховувати на істотне зниження вартості в зимові місяці, оскільки в цей час компанії найчастіше не завантажені замовами та зацікавлені в залученні нових покупців. До того ж додаткову знижку Ви зможете отримати, якщо робите велику замову або є постійним клієнтом цієї фірми.

2. Варто зважити й на те, яким рівнем теплоізоляції характеризується будівля, де планується встановлення металопластикового вікна в Одесі. Якщо в приміщенні існує хороша теплоізоляція і втрати тепла будуть мінімальними, то можна спокійно зупинити свій вибір на найпростішій металопластиковій конструкції, наприклад, на вікні з однокамерним склопакетом. Якщо Ви усе-таки плануєте підвищити теплоізоляційні характеристики Вашої квартири або будинку, то можна вибрати пластиковий профіль з енергозберігаючим склопакетом або склопакетом, товщина скла в якому буде 6 мм. Енергоощадні стекла забезпечать до того ж високий рівень шумоізоляції у Вашому приміщенні.

Пластикові вікна економ класу Одеса

3. Заощадити можна і на фурнітурі металопластикових вікон. Замість німецької фурнітури Winkhaus замовте турецьку фурнітуру фірми Vorne. Якщо ж Ви хочете знизити вартість на металопластикове вікно, але віддали свою перевагу німецькій фурнітурі, то вибирайте найпростіший поворотний варіант. Поворотно-відкидна фурнітура коштуватиме дорожче. Тому варто подумати, чи потрібен Вам такий механізм, чи Ви спокійно зможете обійтися економним поворотним варіантом. Але наша порада: на фурнітурі краще не заощаджувати, оскільки неякісна фурнітура швидко прийде в непридатність, а регулювання або заміна на нову коштуватиме вам дорого.

4. На вартість металопластикового вікна істотно впливає монтаж, оскільки він виллється в досить значну суму. Тому знизити вартість за встановлення пластикових вікон економ-класу Ви зможете, виконавши всі монтажні роботи самостійно. Але Вам знадобиться відповідний інструмент та необхідні навички. Якщо ні інструменту, ні навичок у Вас немає, не ризикуйте, оскільки неправильна установка спричинить багато проблем.

Де купити металопластикові вікна економ-класу?

Компанія "Основа" пропонує відмінні ціни на металопластикові вікна економ-класу. Наші менеджери проконсультують з усіх питань і порадять найкращий варіант, що підходить саме вам. Якщо Ви хочете суттєво заощадити на вартості пластикових вікон — замовте конструкції з українського профілю Imperial. Він складається з 3-х камер, має відмінні технічні характеристики та згодом не жовтіє.

У нас Ви зможете купити якісні металопластикові вікна економ-класу за найнижчими цінами в Одесі.

Купити металопластикові двері

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти