okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна ПВХ в офіс

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна в офіс

При виборі вікон виробники віконних конструкцій радять враховувати тип будівлі. Тобто залежно від того, чи це житлове приміщення, чи ні, слід вибирати потрібну товщину скла, необхідну кількість камер у склопакетах та профілі.

Сучасні офісні будівлі на сьогодні скляться переважно металопластиковим віконним профілем. Пластикові конструкції гармонійно та естетично виглядають на фасаді будівлі, виконаному у будь-якому стилі. Слід врахувати й те, що вікна ПВХ бувають різних кольорів, форм і розмірів, що дозволяє підібрати пластикові вікна в Одесі для будь-якої будівлі. До того ж фірми-виробники пропонують різноманітні додаткові декоративні елементи, що дозволяють прикрасити вікно.

Важливо пам'ятати, що в офісних приміщеннях вікна зазвичай більші за розміром, ніж у квартирах чи будинках. Тому необхідно добре продумати конструкцію пластикового вікна, щоб вона мала невелику вагу і навантаження на фурнітуру було мінімальним.

При виборі типу склопакета (одно- або двокамерного) варто врахувати рівень теплоізоляції будівлі, в якій розташований офіс. Якщо Вам потрібно заощадити на опаленні, то вибирайте для офісу пластикові вікна з енергозберігаючим склом або вікна з двокамерним склопакетом. Для того, щоб Вашій роботі не заважав працювати шум, що доноситься з вулиці, слід врахувати й звукоізоляційні характеристики металопластикових вікон.

Металопластикові вікна в офісПластикові вікна в офіс

Також звертайте увагу на якість фурнітури та запірних елементів, що суттєво впливає на термін експлуатації вікон та підвищить безпеку віконних систем.

Поспішайте зробити замову. Діють великі знижки.

Офісні перегородки

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти