okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Регулювання віконної фурнітури ціна Одеса

Віконний майстер

Телефони: (048) 772-65-57, (096) 311-52-78 (Viber),

(066) 441-25-05

Ремонт вікон та дверей

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Ціни на пластикові вікна

Згодом навіть найкращі віконні системи вимагають регулювання та налагодження. Саме тоді, коли з'являються перші маленькі порушення у функціонуванні пластикових вікон, багато замовників починають нервувати, переживати та висловлювати різні неприємні зауваження на адресу віконної фірми з приводу того, що обіцяні довговічність служби та якість вікон були заявлені невиправдано. Отже, не варто панікувати раніше часу: всі недоліки, що виникли, можна з легкістю усунути за допомогою кваліфікованого регулювання.

Регулювання фурнітури пластикових вікон

Придбавши якісні вікна ПВХ у перевірених, надійних виробників, Ви протягом тривалого часу не будете спантеличені питанням регулювання їхньої фурнітури. Але такий момент може рано чи пізно настати, саме тому необхідно пам'ятати про те, коли потрібне регулювання фурнітури пластикового вікна:

1. Провисання віконної стулки. Цей недолік стає помітним тоді, коли при відкриванні та закриванні металопластикового вікна стулка чіпляє віконну раму або окремі елементи фурнітури.

2. Недостатньо щільне прилягання віконної стулки до рами, внаслідок чого із пластикового вікна ПВХ починає дмухати. Тому необхідно відрегулювати рівень притиску стулки до рами.

Якщо збірка металопластикового вікна в Одесі проводилося на професійному обладнанні та монтаж вікна здійснювали кваліфіковані працівники, то можна помітити, що пластикове вікно зовсім трохи розтягнуте по діагоналі, а віконна стулка трохи піднята у тому місці, де знаходиться ручка керування. Це робиться для того, щоб під час експлуатації пластикові вікна ПВХ встановлювалися у своє нормальне положення.

Абсолютно всі роботи з регулювання Вашого пластикового вікна повинні проводитись професіоналами, які завжди діють згідно з інструкцією. Таким чином, допускається проводити регулювання робочої стулки пластикового вікна в декількох площинах: регулювати рівень нахилу вліво-вправо, вгору-вниз, керувати рівнем притиску стулки вікна до рами.

Для всіх робіт професійні установники використовують спеціальні ключі, тому ми радимо Вам звертатися з питанням регулювання Ваших пластикових вікон саме в ту фірму, яка виготовляла і встановлювала Ваші вікна. А якщо Ваші пластикові вікна знаходяться на гарантійному обслуговуванні, всі регулювальні роботи будуть проведені безкоштовно.

Для консультації або розрахунку вартості пластикового вікна Вам потрібно лише написати нам листа або зателефонувати.

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти