okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Ремонт вікон у Харкові

Тимчасово не працюємо.

Ремонт вікон Харків

Наш майстер здійснює швидкий та якісний ремонт пластикових вікон та дверей будь-якого ступеня складності за доступними цінами в Харкові.

Телефони: (096) 311-52-78 (Viber), (066) 441-25-05.

Якщо у Вас:

- затирає стулка вікна або балконних дверей

- заклинила або зламалася ручка

- прогинається, тріснуло або здулося підвіконня

- дме з-під стулки або підвіконня

- лопнув склопакет

- заклинила защіпка на балконних дверях

- погано закривається пластикове вікно або двері

- тріщить петля

- поганий ущільнювач

- не відкривається віконна стулка або двері

телефонуйте і наші майстри усунуть будь-яке ламання.

Ремонт пластикових вікон у Харкові

Металопластикові вікна дуже популярні, оскільки гарантують тепло- та звукоізоляцію, комфорт та затишок у будинку. Але навіть найдорожчі пластикові вікна з часом зношуються. Отже, рано чи пізно Вам знадобиться ремонт вікон.

Роботи, які здійснюють наші майстри:

  1. Ремонт або регулювання фурнітури

Найчастіше ремонт або регулювання потрібні фурнітурі. Вихід з ладу запірного механізму виникає через некоректну експлуатацію пластикового вікна низької якості. Неакуратне використання металопластикових конструкцій, важка стулка (причина — великий розмір вікна або наявність двокамерного склопакета) призводять до того, що фурнітура деформується і стулка починає провисати, затирати при відкриванні або закриванні. Як наслідок порушується герметизація вікна чи дверей, з'являються протяги. Щоб уникнути цього, наші майстри за можливості відрегулюють роботу фурнітури або замінять її на нову, забезпечивши Вам комфортне використання пластикових конструкцій.

  1. Заміна ущільнювача

Також можуть зноситися й ущільнювачі, які відповідають за теплоізоляційні характеристики вікна. Якщо ущільнювачі стали непридатними, їх доведеться замінити. До того ж майстри нашої компанії змастять ущільнювач. Цю процедуру радимо робити раз на 6 місяців у профілактичних цілях.

  1. Заміна склопакета

Якщо Ваш склопакет пошкоджено, ми легко замінимо його на новий. Ви зможете вибрати, який саме склопакет Вам варто придбати — звичайний однокамерний або двокамерний для покращення звукоізоляції. Якщо ж потрібно підвищити рівень теплоізоляції, то варто звернути свою увагу на енергоощадні склопакети з аргоном або мультифункційне скло.

  1. Регулювання металопластикових вікон та дверей

Для якісного виконання своїх функцій, пластикові вікна та двері потрібно систематично регулювати. Для цього може знадобитися змащення фурнітури, перепакування склопакетів, зміна режиму фурнітури з літнього на зимовий і навпаки.

  1. Заміна полотна москітної сітки або виготовлення нової москітної сітки

Якщо порвалася тканина на москітній сітці або при покупці металопластикового вікна Ви не хотіли замовляти москітку, то й у цьому питанні Вам допоможуть наші майстри. За день-два питання буде вирішено.

Регулювання та ремонт вікон дозволять Вам заощадити на установці нових пластикових виробів, оскільки ціна за ці послуги суттєво менша за ціну на нові вікна.

Наші майстри зроблять точну діагностику ламання та проведуть якісний ремонт вікон, що дозволить повернути Вашим металопластиковим конструкціям початковий стан.

Ваші вікна будуть як нові або кращі за нові!

Ремонт вікон в Одесі

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти