okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Ламіновані металопластикові вікна

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Ламіновані пластикові вікна

Багато хто вважає, що металопластикові вікна бувають тільки білого кольору. Саме тому деякі люди відмовляються від покупки пластикових віконних блоків. Сьогодні виробники пластикових вікон пропонують різні колірні рішення профілю, тому широка кольорова гама дозволяє вибрати вікна на будь-який смак.

Змінити колір пластику можна за допомогою кількох способів. Найпопулярнішим є ламінування поверхні віконного профілю. На віконні рами клеїться кольорова акрилова плівка, яка дозволяє уникнути подряпин на профілі та інших механічних пошкоджень. З такою плівкою металопластикові вікна прослужать кілька десятків років, водночас колір пластику абсолютно не зміниться.

Кольорові пластикові вікна

Важливо знати, що використовуючи будь-який спосіб фарбування віконного профілю, можна зробити не лише однотонні вікна, а й фактурні. Поверхня фактурних вікон може повторювати текстуру мармуру чи дерева. Такі можливості пластикових вікон дозволяють їм доречно та красиво виглядати на будь-якому фасаді будівлі. Наприклад, профіль «золотий дуб», що імітує колір і текстуру дуба, чудово виглядатиме навіть у дерев'яному будинку.

Ламіновані металопластикові вікна

Існують інші способи зміни кольорової гами пластикових вікон. Метод коекструзії складається з того, що на профіль пластикового вікна наноситься кольорове напилення. Змінити колір профілю можна за допомогою лакування. Профіль можна пофарбувати в масі: при виготовленні віконного профілю до суміші додають спеціальний барвник, що дозволяє весь виріб зробити кольоровим. Такий віконний профіль навіть у розрізі матиме такий самий колір, як і його поверхня.

Незалежно від того, яким саме способом проводилося фарбування профілю, усі пластикові вікна обов'язково проходять строгу перевірку. Система якості металопластикового профілю враховує відповідність ГОСТу.

Зробити замову ви зможете просто зараз. Діють великі знижки!

Французький балкон ціна

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти