okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Встановлення металопластикового вікна ціна

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Монтаж вікна

Усім відомо, що термін служби металопластикових вікон залежить не тільки від пластикового профілю, а й від того, наскільки професійно та якісно здійснюється монтаж пластикових вікон. Якщо якісно виготовлене вікно встановити неправильно, то можна зіткнутися з певними проблемами при його експлуатації. У нашій компанії монтаж пластикових вікон здійснюють виключно професійні майстри з великим досвідом роботи.

Тепер докладніше про встановлення металопластикових вікон. Перед монтажем пластикових вікон необхідно виміряти віконний отвір. Правильний монтаж металопластикових вікон переважно залежить від того, наскільки правильно і точно буде виконано замір. Важливо знати, що віконний отвір необхідно заміряти не тільки з зовнішнього боку, але і з внутрішнього. Це роблять для того, щоб дізнатися глибину чверті цього віконного отвору. А зовнішні розміри потрібні, щоб визначити мінімальну величину вікна. Наскільки вікно має бути більше від цієї мінімальної величини, залежить від різних причин, які ми зараз розглянемо.

Установка вікна

Зазвичай установка пластикових вікон здійснюється в перекошений віконний отвір. Щоб уникнути можливості виникнення наскрізних щілин і правильно зробити монтаж, необхідно збільшувати розміри пластикового вікна на величину викривлення.

До початку виготовлення металопластикових вікон необхідно визначитися з тим, як виглядатиме вікно із зовнішнього боку. Саме тому можна виділити два способи монтажу пластикових вікон. Один варіант установки – коли вся віконна коробка монтується прямо в стіну і тому видимим залишається тільки склопакет. Другий варіант – встановити вікно так, щоб повністю показати всю красу пластикового вікна ПВХ. Установники металопластикових вікон надають перевагу другому варіанту, оскільки ймовірність помилок при такій установці мінімальна.

З боку вулиці для відведення дощової або талої води встановлюється відлив, тому при монтажі пластикових вікон потрібно пам'ятати, що нижній край віконної коробки обов'язково повинен бути вище зовнішньої сторони отвору. Тепер потрібно здійснити монтаж вікна так, щоб не загородити спеціальні отвори на зовнішній стороні коробки, які служать для відливу. Всі місця стиків пластикових вікон і відливів обов'язково герметизуються, щоб уникнути протікання конструкції.

Монтаж металопластикових вікон абсолютно однаковий у всі пори року. Єдиним великим мінусом установки вікон узимку є тимчасове охолодження житлового приміщення. Саме тому виробники пластикових вікон радять почекати до весни й проводити монтаж у теплу пору року. При установці вікон у промисловому приміщенні зима не буде на заваді. До того ж це найкращий час для замови пластикових вікон, тому що взимку багато компаній пропонують великі зимові знижки на пластикові вікна.

Встановлення пластикових вікон – це досить складний та трудомісткий процес. Тому його краще довірити професіоналам.

Вартість монтажу пластикових вікон залежить від типу будівлі (цегляна, панельна), від складності конструкції, що встановлюється, і від кількості комплектувальник елементів. У середньому ціна встановлення квадратного метра металопластикової конструкції з урахуванням демонтажу складає 250 грн.

У Вас також є можливість дізнатися ціну пластикового вікна та вартість його встановлення у нашій компанії. Для цього Вам потрібно лише зателефонувати нам і дати приблизні розміри віконної конструкції

Офісні перегородки Одеса

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти