okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Утеплення металопластикових вікон

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Пластикові вікна

Для України зазвичай характерна досить холодна зима, і тому комфортна атмосфера у Вашій квартирі чи будинку залежить від того, наскільки добре вікна утримуватимуть тепло.

Утеплення металопластикових вікон

Старі дерев'яні вікна з настанням зими було заведено утеплювати за допомогою вати, паперу, який наклеювався на всі щілини вікон і призначався для того, щоб не пропускати у квартиру холодний вітер. Якщо ж Ви встановите у своїй квартирі, будинку чи офісі пластикові вікна з ПВХ, то розв'яжете проблему протягів швидко, просто, надійно та назавжди.

Теплозахист, або теплоізоляція, – одна з основних функцій пластикових вікон ПВХ. Вони дозволяють значно заощаджувати енергію, що витрачається на обігрів квартири. Встановивши вікна ПВХ, Ви зможете забути про постійне фарбування рам, що облупилися, і щорічне утеплення вікон. Вас більше не потурбують продування квартири та протяги.

Ефективність збереження тепла металопластикових вікон пояснюється тим, що конструкція є абсолютно герметичною. Ідеально підігнані планки та рами не пропустять протяг, навіть за дуже сильного вітру. Конструкція вікон ПВХ повністю виключає необхідність утеплення.

Завдяки своїй енергоощадній та теплозахисній функції, пластикові вікна ПВХ дозволяють на 5 градусів підняти температуру в кімнаті без додаткових обігрівальних приладів.

Міцність пластикових вікон також сприяє збереженню тепла у Вашому приміщенні. Стійкість пластикових профілів досягається за допомогою сталевого оцинкованого каркаса.

Встановлення склопакетів з теплозберігаючим покриттям, яке здатне відбивати частину інфрачервоних випромінювань, дозволяє ще ефективніше утримувати тепло. У спекотний літній день, навпаки, така конструкція скла відбиває сонячне проміння, тим самим створюючи комфортну атмосферу прохолоди.

Отже, найкращий спосіб забезпечити комфорт і тепло в будь-якому приміщенні – це встановлення пластикових вікон із теплозберігаючими властивостями. Вікна ПВХ вимагають мінімального догляду, вони надійні, міцні та прослужать Вам тривалий час, не змінюючи свого зовнішнього вигляду та якості.

Для консультації чи розрахування вартості пластикового вікна в Одесі Вам потрібно лише написати нам листа або зателефонувати.

Розсувні системи ціна

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти