okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Металопластикові вікна WDS 6 камер

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Металопластикові вікна ціни Одеса

WDS 8 SERIES – профільна система для вікон нового покоління, яка створена для сучасних покупців, що приділяють особливу увагу питанням тепло- та енергоощадження, а також цінують комфорт та затишок у своєму будинку. Вікна з профілю WDS 8 SERIES – ідеальне рішення для котеджів, енергоефективних будинків, створених на кшталт пасивної будови, квартир з утепленими стінами. Установка металопластикових вікон із профілю WDS 8 SERIES дозволяє зберегти, в порівнянні зі стандартним трикамерним вікном, у 2,5 раза більше тепла у приміщенні.

Профіль WDS 8 SERIES – це найкраще рішення при виборі профілю для металопластикових вікон. WDS 8 SERIES – це інноваційний продукт, створений після відстеження найновіших енергозберігаючих технологічних розробок у будівельних матеріалах.

Ця профільна система вирізняється найвищими технічними характеристиками, які дозволяють кінцевому споживачеві суттєво скоротити витрати на енергоресурси.

Перевагами профільної системи WDS 8 SERIES є:

  1. Кількість камер у рамі та стулці було збільшено до 6. Це значно збільшує тепло- та енергозберігаючі можливості віконного профілю.
  2. Монтажна глибина була збільшена до 82 мм, що забезпечило найвищий рівень теплоізоляції та дозволило в зимовий період зберігати тепло та значно заощаджувати на опаленні.
  3. Склопакет був збільшений до 44 мм, що дозволило застосовувати двокамерну систему склопакета з енергозбереженням та наповненням аргону.
  4. Також була збільшена висота наплаву до 23 мм (стандарт 20 мм), що дозволило мінімізувати появу конденсату в зоні алюмінієвої дистанції між склом.
  5. Були збільшені камери для армувального профілю, що дало можливість застосовувати металевий підсилювач із високими статичними показниками.
  6. Особлива конструкція профільної системи гарантує безпечну передачу навантажень зі стулки на конструкцію вікна, тим самим впливаючи на легкість відкривання та закривання.

Технічні характеристики 6-камерного профілю WDS

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти