okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Як правильно виміряти проріз (отвір) для встановлення вікна

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Купити пластикові вікна

Замір вікна

Якщо Ви замовили пластикове вікно у фірмі, яка спеціалізується на установці металопластикових вікон, то всі виміри зобов'язані робити працівники цієї фірми самостійно. Але якщо з певних причин Ви самі хочете зробити попередні заміри для встановлення нового пластикового вікна, то скористайтеся нашими порадами та рекомендаціями.

Під час встановлення пластикового вікна беруться до уваги всі особливості конкретного віконного отвору. Важливу роль водночас грають оздоблення будинку, матеріал, з якого було збудовано будинок. Від типу будинку залежить тип монтажних швів під час встановлення пластикового вікна. Монтажні шви бувають двох видів:

Як виміряти отвір

У блоковому, панельному чи цегляному будинку з чвертю отвір вікна заміряється по віконному отвору з вуличного боку та зовнішніх укосів. Далі до отриманого результату слід додати «припуск», або «нахльост», який зазвичай дорівнює 10-12 мм. «Нахльост» може змінюватись в залежності від даного отвору вікна. Це схема спрощеного виміру, тому вона не гарантує 100-відсоткову точність результату.

Параметри заміру Вашого віконного отвору безпосередньо залежать від кількості стулок у пластиковому вікні та від того, які з них будуть відкриватися, а які будуть глухими. У звичайному вікні, що має три стулки, одну стулку, найчастіше центральну, роблять відкривною. При початковому вимірі розміри цих стулок обов'язково враховуються.

Але по-справжньому правильний і точний замір прорізу Вашого вікна зможе зробити лише фахівець, який має необхідні знання та великий досвід роботи. Якщо ж Ви проводите замір самостійно, то існує можливість помилки, внаслідок чого вікно може виявитися більшим або меншим, ніж потрібно. Щоб уникнути подібних помилок, довірте роботу професіоналам.

Як самостійно заміряти віконний отвір

Якщо ж Ви вже зробили самостійне вимірювання віконного отвору, то можете прорахувати приблизну вартість майбутнього вікна за Вашими вимірами, але якщо Ви погодитеся замовити пластикове вікно саме у нас, то наші фахівці зроблять точний вимір Вашого віконного отвору, щоб уникнути небажаних помилок.

Поспішайте зробити замову. Діють великі знижки!

Ремонт вікон

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти