okna-kbe
(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

Звукоізоляція металопластикових вікон

Щоб дізнатися ціну металопластикових вікон, дверей, балконів, лоджій та перегородок за вашими розмірами — просто зателефонуйте нам.

Металопластикові вікна низькі ціни

Варіанти склопакетів

На сьогодні більшість покупців зупиняють свій вибір на пластикових вікнах, оскільки ПВХ конструкції довговічні, надійні та естетичні. Усім відомо, що ступінь поглинання вуличного шуму має велике значення для сучасної людини, і саме вікна ПВХ мають високий рівень теплозахисту та звукоізоляції в житловому приміщенні. Мешканці квартир, вікна яких виходять на жваву вулицю з великою кількістю автомобілів на дорогах, тому й віддають перевагу металопластиковим вікнам в Одесі. Високий захист від шуму важливий і для офісних приміщень, оскільки шум з вулиці заважатиме спокійній роботі. Вікна ПВХ забезпечать непереборну перешкоду звуку, що доноситься ззовні. Ви також можете вибрати й рівень звукозахисту Вашого будинку або квартири. Так, двокамерний склопакет або однокамерний з енергозберігаючим склом захистить Вас від неприємних звуків з вулиці краще, ніж звичайний однокамерний склопакет. Однокамерний склопакет підійде в тому разі, якщо рівень проникнення шуму не дуже важливе, якщо будинок знаходиться в спокійному і тихому районі, або будівля нежитлова.

Звукоізоляційний склопакет

Варто звернути увагу і на товщину скла. Високими звукоізоляційними характеристиками вирізняються вікна ПВХ із товщиною скла 6 мм. Скло в 4 мм більше пропускає шум.

На звукоізоляцію житлового приміщення впливає і герметичність швів. Замір та монтаж пластикової конструкції краще довіряти одній і тій же фірмі. Стики потрібно закладати особливо добре, оскільки неякісна установка ПВХ виробу призведе до того, що через щілини в майбутньому проникатимуть волога та повітря. Тому варто обирати надійні теплоізоляційні матеріали.

Купити металопластикові двері

Рейтинг: 0 (0 голосів)
Для голосування натисніть на зірочку

Наша адреса

вул. Балківська, 120/2,
4-й поверх, офіс № 10,
«Osnova»

Телефони

(048) 772-65-57
(096) 311-52-78
(066) 441-25-05

kbe wds winkhaus
Контакти